Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?

► Wątek został wyodrębniony z tematu Usługa 'Urodziny' jest dwa razy - Moderator Wiktor ◄

 

Ponieważ prawie wszyscy użytkownicy Orange ( tak mi się wydaje ) mają wykupione różne pakiety " minuty, sms, internet też. O co mi chodzi - ano o " Urodziny w Orange "

Więc tak sobie myślę czy jest możliwość aby zamiast pakietów tych urodzinowo - imieninowych, moglibyśmy na te przykład dostawać w prezencie po dwadzieścia zł ? ( mogłoby być trzydzieści, ale raczej mi nie wypada o to prosić ).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?

@wscieklaewka, to że się urodziłaś, jest już szczęściemEmotikon: Bardzo szczęśliwy A że "narodziłaś się" po raz drugi, jest dopełnieniem tego szczęściaEmotikon: Bardzo szczęśliwy Odnaleźliście się tutaj i jak za dobrych, wiejskich czasów, ucinacie sobie całkiem miłą pogawędkęEmotikon: Bardzo szczęśliwy Temat: Usługa "Urodziny" jest dwa razy uważam więc za rozstrzygniętyEmotikon: Mrugający

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?

@wscieklaewka, a co klienci ofert abonamentowych mieliby dostać? 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?


@Mariusznapisał(-a)
@wscieklaewka, a co klienci ofert abonamentowych mieliby dostać? 😉

Kurcze 😞 nie wiem co, ale może coś ? np. pomniejszony abonament o dwadzieścia lub trzydzieści zł. 🙂

Witaj dziś @Mariusz 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?

Witaj dziś @wscieklaewka 😃
Usługa Urodziny nie jest już dostępna w ofertach abonamentowych, więc nie załapaliby się na taki bonus, o którym piszesz. No chyba, że znowu odświeżyli by promocję 😃

Myślę, że Twój pomysł nie przejdzie 🤔🤔🤔

Pamiętasz, że z okazji święta dodatkowo otrzymujesz propozycję zakupu pakietu dodatkowego z 50%rabatem?

Anonim

Nie dotyczy

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?

@wscieklaewka, to że się urodziłaś, jest już szczęściemEmotikon: Bardzo szczęśliwy A że "narodziłaś się" po raz drugi, jest dopełnieniem tego szczęściaEmotikon: Bardzo szczęśliwy Odnaleźliście się tutaj i jak za dobrych, wiejskich czasów, ucinacie sobie całkiem miłą pogawędkęEmotikon: Bardzo szczęśliwy Temat: Usługa "Urodziny" jest dwa razy uważam więc za rozstrzygniętyEmotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, to że się urodziłaś, jest już szczęściemEmotikon: Bardzo szczęśliwy A że "narodziłaś się" po raz drugi, jest dopełnieniem tego szczęściaEmotikon: Bardzo szczęśliwy Odnaleźliście się tutaj i jak za dobrych, wiejskich czasów, ucinacie sobie całkiem miłą pogawędkęEmotikon: Bardzo szczęśliwy Temat: Usługa "Urodziny" jest dwa razy uważam więc za rozstrzygniętyEmotikon: Mrugający


Tak mi jakoś ten zamysł wszedł do głowy, że nijak nie wiedziałam że ten temat już powstał wcześniej 🙂 Do tego znowu wpadłam bo @Wiktor musiał się namęczyć coby ten wątek przedźwigać w inne miejsce ( no ale co ja poradzę na to, jak już tak mam 😞 )
@Anonim- nawet nie zdajesz sobie sprawy jak fajnie jest gdy człowiek spotka się na forum z drugim człowiekiem o tej samej godzinie ( a była czwarta chyba ) jak sobie z @Mariusz ucięliśmy tą pogawędkę o "urodzinach", " narodzinach "

Anonim

Nie dotyczy

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?

@wscieklaewka, no całkiem fajnie pogawędzić sobie jak dwa nocne Marki, ale żeby finalnie ucinać dyskusję rozwiązaniem? Nijak tego nie kumam. Ja się rozkręcam, Wy się nakręcacie i jeszcze @Wiktora do tego mieszacieEmotikon: Bardzo szczęśliwy "Bidulek" włosy swe wyrywa Emotikon: Mrugający, co by zrobić, żeby jeszcze co na brodzie zostało i za "babskie zachcianki" się nie oberwałoEmotikon: Język A tak całkiem poważnie, to jedyny raz na urodzinowy bonus się załapałem..z którego i tak nie skorzystałem. W Toto...loto jest większa adrenalinkaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, no całkiem fajnie pogawędzić sobie jak dwa nocne Marki, ale żeby finalnie ucinać dyskusję rozwiązaniem? Nijak tego nie kumam. Ja się rozkręcam, Wy się nakręcacie i jeszcze @Wiktora do tego mieszacieEmotikon: Bardzo szczęśliwy "Bidulek" włosy swe wyrywa Emotikon: Mrugający, co by zrobić, żeby jeszcze co na brodzie zostało i za "babskie zachcianki" się nie oberwałoEmotikon: Język A tak całkiem poważnie, to jedyny raz na urodzinowy bonus się załapałem..z którego i tak nie skorzystałem. W Toto...loto jest większa adrenalinkaEmotikon: Szczęśliwy


No to ja tylko odpowiem na ostatnie Twoje zdanie @Anonim - na urodziny to ja się łapałam na początku starego forum, potem to już pakietowałam 🙂 Z resztą jak mi przychodzą życzenia które przypominają to i owo robi mi się smutaśno, że co ? że ile ? - to niemożliwe, to pomyłka 😞 

W totka grasz? ha, ha - powodzenia 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?


@Mariusznapisał(-a)

Witaj dziś @wscieklaewka 😃
Usługa Urodziny nie jest już dostępna w ofertach abonamentowych, więc nie załapaliby się na taki bonus, o którym piszesz. No chyba, że znowu odświeżyli by promocję 😃

Myślę, że Twój pomysł nie przejdzie 🤔🤔🤔

Pamiętasz, że z okazji święta dodatkowo otrzymujesz propozycję zakupu pakietu dodatkowego z 50%rabatem?


Dobrze myślałeś @Mariusz 🙂

a nie wiedziałam do teraz że usługa urodziny nie jest dostępna w abonamencie. Moim zdaniem powinna być bo przecież my wszyscy jesteśmy tacy sami 🙂  ale tak jak pisałeś rano ( dla niektórych w nocy ) mianowicie - co można by im dać dodatkowo? tego to ja nie wiem 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zamiast pakietów urodzinowo-imieninowych może by tak dawać w prezencie 20 zł?


@wscieklaewkanapisał(-a)

............................................................

W totka grasz? ha, ha - powodzenia 🙂


@wscieklaewka, hitem "wiejskiego marketu" był w moich rączkach tysiak bez jednego zeta wypłacany przez kasjerkę... i znamienny komentarz z kolejki-wow, ja też bym chciała...to se puść. Ale przedtem był bieg do szefostwa na zaplecze czy można wypłacić. A co, kolektura u nich to tylko skarbonka?Emotikon: Szczęśliwy