Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z zawarciem nowej umowy. Dziwny komunikat


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z zawarciem nowej umowy. Dziwny komunikat

Witam

Podczas prób podpisania nowej, drugiej już umowy z firmą Orange wyskakuje komunikat widoczny na screenie. Co robię źle? Ten komunikat pokazuje się za każdym razem. Moje dane są poprawne...orange.jpg

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32318
  • 36183
  • 1366

Problem z zawarciem nowej umowy. Dziwny komunikat

To już bez znajomości Twoich danych ciężko doradzić. Spróbuj podpytać doradcę na czacie od sprzedaży http://orange.pl/kontakt

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problem z zawarciem nowej umowy. Dziwny komunikat

Jakieś pola są podkreślone? Jak wpisujesz adres, to np. ulice wybierz z podpowiedzi, a nie tylko wpisz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

Problem z zawarciem nowej umowy. Dziwny komunikat

ja też chciałem wziąć nową umowę internet mobilny i ciągle wyskakuje z tym komunikatem, jestem już zmęczony, próbowałem w innej przeglądarce, niestety również nie działa, mimo wszystkie pole wypełnione prawidłowo, żałuję, że usunąłem koszyk bo numer był dla mnie łatwy do zapamiętania. nie mam siły sprawdzić i proszę poprawić serwis, bo zależy mi wzięciu nowej umowy przez internet!

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

Problem z zawarciem nowej umowy. Dziwny komunikat

proszę pana! wszystkie pole wypełniane prawidłowo, jeżeli nie jest prawidłowo, to musi zaznaczyć na czerwono, albo na końcu przed złożeniem zamówienia musi pokazać komunikat z błędnymi danymi!

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2019
  • 5440
  • 183

Problem z zawarciem nowej umowy. Dziwny komunikat

Zazwyczaj jest problem z miejscowościami i kodami pocztowymi. Jeśli kojarzysz że twoja miejscowość maiła kilka lat temu inny kod pocztowy to spróbuj z tym starym kodem. Ewentualnie najpierw wpisz miejscowość a kod sam się podstawi. Np. miejscowość x kiedyś miała pocztę i kod był np.00-001, ale placówkę zlikwidowano i miejscowości x przypisano kod 00-002. Pomimo to systemy miejscowość x nadal widzą z kodem 00-001.
Jeśli to nie to. To nie wiem co to. 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

Problem z zawarciem nowej umowy. Dziwny komunikat

dalej chciałem wziąć nową umowę, niestety tym razem problem z kodem, orange ma kłopoty z wysyłaniem kodu do telefonu, pewnie naprawiają serwis, chce mi się wziąć nową umowę (na szczęście internet mobilny t-mobile nie jest zamknięty, jeszcze można korzystać do 24 maja po czym rozwiązuje umowy) i cieszyć się z dużym limitem danych 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

Problem z zawarciem nowej umowy. Dziwny komunikat

problem zniknął! wziąłem w końcu nową umowę internet mobilny, szkoda że nie obniży rachunek 😞 ale i tak szybciej będę mógł zbierać punkty 🙂 już możecie wziąć nową umowę lub przedłużyć umowę, zapraszamy do zamówienia! 🙂