Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spotify Premium z orange - wyłączona przed czasem


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Spotify Premium z orange - wyłączona przed czasem

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Dostałem wczoraj sms, że usługa Spotify Premium zamówiona i opłacana przez orange wygaśnie za 30 dni. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że usluga została efektywnie wyłączona już dziś. Na moim koncie Spotify połączonym z numerem telefonu z orange pojawiła się dziś inforrmacja, że jest to konto darmowe. A jeszcze dziś rano korzystałem z opcji Premium. Czy ktoś wie o co chodzi? Czemu ta opcja została wyłączona już teraz?

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Spotify Premium z orange - wyłączona przed czasem

A możesz przytoczyć treść wczorajszego smsa?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Spotify Premium z orange - wyłączona przed czasem

Oto i treść smsa 🙂

Informujemy,ze za 30 dni usluga dostepu do Spotify Premium nie bedzie juz swiadczona przez Orange.Oplata w wysokosci 19,99zl nie bedzie doliczana do Panstwa faktury,nie bedzie mozliwosci dokonywania platnosci za dostep do Spotify Premium w ramach uslugi "Zamow z Orange".Aby dalej korzystac ze Spotify Premium nalezy zarejestrowac sie na stronie www.spotify.com po wygasnieciu subskrypcji w Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Spotify Premium z orange - wyłączona przed czasem

A pobrało lub naliczyło Ci opłatę za maj? Bo sms dla mnie nie jest jednoznaczny. Poza tym on został wysłany o tej samej treści do wszystkich klientów mających aktywną usługę w wersji płatnej niezależnie od czasu i cyklu opłat.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Spotify Premium z orange - wyłączona przed czasem

Nie wiem czy pobrało opłatę.

 

To chyba jest doliczane do faktury na koniec okresu rozliczeniowego. Tak mi się wydaje. Zresztą jak spojrzałem na poprzednie faktury, to raz nie było żadnych usług elektronicznych w marcu, a w kwietniu za to 39,98. Wygląda jakby za 2 miesiące, ale do końca okresu rozliczeniowego w kwietniu.

 

A co do maja, to nie wiem.

 

W menu Pakiety i usługi dodatkowe widnieje:
"Zamów z Orange - subskrypcja      0,00 zł/mieś     włączony
  - Spotify Premium G          włączony

 

Czyli totalny bałagan. Po kliknięciu w zarządzaj tylko się kwadracik obraca przez kilkanaście minut i nic.