Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakupy urządzeń za punkty payback


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Zakupy urządzeń za punkty payback

Witam,

Chciałbym użyć zebrane punkty i trochę obniżyć cenę urządzenia. Interesuje mnie oferta bez abonamentu i niestety nie udało mi się znaleźć opcji do wpisania numeru karty payback. Owszem jest miejsce na kod zniżkowy ale na paybacka ani śladu. Taka sama sytuacja dla akcesoriów i telefonów bezprzewodowych. 

 

Prosze o wskazówkę która pozwoli rozwiązać ten problem.

5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zakupy urządzeń za punkty payback

http://www.orange.pl/kid,4003860610,id,4003860577,article.html - pod tym odnośnikiem znajdziesz na co można wydać punkty Payback. W chwili obecnej można wymienić na zakup telefonu na abonament lub przedłużenie umowy. Nie ma możliwości na zakup bez abonamentu.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Zakupy urządzeń za punkty payback

@Wojcieszko, dzięki za link. Na 3 zakładce jest informacja o wymianie na sprzęt AGD i gadżety (odnośnik kieruje na stronę z akcesoriami), ale tam jak wyżej pisałem nie znalazłem opcji wymiany punktów co stoi w sprzeczności z informacjami zawartymi pod w/w adresem.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zakupy urządzeń za punkty payback

Jesteś zalogowany na stronie orange.pl, oraz masz przypisaną kartę payback?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zakupy urządzeń za punkty payback

Punkty można wymienić tylko w tzw ofercie subsydiowanej a nie ratalnej (na www już jej nie ma).

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zakupy urządzeń za punkty payback

To co wyżej to prawda. Natomiast przy wykorzystaniu punktów Payback powinna być możliwość zakupu akcesoriów, ale obecnie jest komunikat "Przepraszamy, formularz obecnie jest w przebudowie. Zapoznaj się z ofertą Payback". Dalego można udać się do salonu i z punktów skorzystać lub zadzwonić pod numer podany na stronie z informacjami o programie.