Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykaz zakupów usług elektronicznych


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Piotrek, jesteś tu od początku dyskusji, absolutnie wszystkie twoje argumenty i sugestie są nietrafione, ale bronisz tego Orange i Centili jak niepodległości. Oczywiście, że jesteś w to jakoś zaangażowany. Gdybyś nie był to by cię tu nie było.

Zostałeś oszukany przez te dwie firmy? Nie wynika to z twoich postów. To co tu robisz? O czym z nami dyskutujesz jak nie znasz sprawy od strony konsumenta?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Wykaz zakupów usług elektronicznych

A jak wygląda Twoja sprawa? Najpierw długie czekanie na samo złożenie reklamacji w Orange. Dostałaś informację, różne drogi odwoławcze np. kontakt z UKE itp itd. Kontakt z dostawcą. Są też platformy ala ODR. Mamy grudzień a sprawa nie wyjaśniona. Jak się nie walczy o swoje, to tak będzie. Albo Ci mało zależy.

W przeciwieństwie od Ciebie ja nikogo nie bronię ani nie oskarżam. Z takich usług świadomie wiele osób korzysta. Jeśli pisanie że operatorzy zmieniają usługi z jednych na inne jest bronieniem operatorów, to już na to nic nie poradzę.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Najwidoczniej nie tylko ja czytam bez zrozumienia, bo pisałam więcej niż raz, że została tylko jedna droga, rozwiązania tej sprawy, którą nie zamierzam iść, ponieważ wiąże się z kosztami i ogromną stratą czasu. No, nie będę przepisywać tego co już napisałam. Jak cię rzeczywiście interesuje ta kwestia to się cofniesz do moich wypowiedzi i sobie jeszcze raz przeczytasz.

A co do twojej aktywności tutaj, to wierzyć mi się po prostu nie chce, że tak bezinteresownie się udzielasz w sprawie, która cię nie dotyczy, w czwartek o godzinie 15:00, kiedy ludzie siedzą w pracy. Dlatego zakładam, że też teraz pracujesz. Jeśli jednak się mylę i siedzisz tu dla frajdy to zazdroszczę ilości wolnego czasu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1592
  • 5434
  • 59

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Patrząc ogólnie na preferowany obecnie sposób składania reklamacji (chat, telefon) nie nadaje się on do spraw trudnych.

Niezależenie co podają w sprawach trudnych należy także złożyć pisemną reklamację.

Pisemne reklamacje zawsze nawet w póżnieszym czasie podlegają weryfikacji pod względem prawidłowego rozpatrzenia - szczególnie przy odszkodowaniach finansowych.

Nawet po roku można zostać zaskoczonym - np. zwiększeniem kwoty odszkodowania.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Kolejny pracownik Orange się odezwał. 

Ludzie, skupcie się. Subskrypcje przez kliknięcie w reklamę czy innego okna, które nam przypadkiem wyskakuje na ekranie to oszustwo. Mój teść padł ofiarą takiej zabawy we Włoszech, reklamacja u operatora zajęła 2 minuty rozmowy telefonicznej. Po zakończonej rozmowie środki wróciły mu na konto. Dlaczego we Włoszech można zmusić operatora do wzięcia odpowiedzialności za takie praktyki a w Polsce nie? Jest dziura w prawie i dopóki ktoś jej nie załata to będziemy się szarpać z operatorem.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1592
  • 5434
  • 59

Wykaz zakupów usług elektronicznych

W Polsce tak samo jak we Włoszech zwracają środki przy pierwszej reklamacji.

Gorzej jest jak faktura została opłacona. Wtedy żądamy podstawy naliczenia aby w przyszłości nieuczciwego operatora a wierchuszka nie dostała premii.

 

PS. Nie wiedziałem, że automat potrafi wstawiać gwiazdki zamiast liter.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Nie wiem jak można pomawiać tak ludzi bez żadnych konsekwencji. Tobie miło by było jakby ktoś zarzucał nieprawdziwe rzeczy?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Ojjjj, Orange... Dowcipnych ludzi zatrudniacie. Naprawdę:)


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Tak, ja i inni poszkodowani jesteśmy tego żywym przykładem:).

Dacie już spokój Orange. Oddajcie nam kasę i przestańcie się kompromitować na własnym forum.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Pisanie na forum nic nie zmieni. Samo się nic nie zrobi. Miałaś tyle rad i nic.