Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykaz zakupów usług elektronicznych


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Wykaz zakupów usług elektronicznych


@Anonimnapisał(-a)

 


Skoro mnie cytujesz, odpowiem, niej jesteś chyba dzieckiem, więc wysil się trochę i zabezpiecz kartę sim w Mój Orange, mam zabezpieczenia włączone i żadne abonamenty na gry czy usługi Premium, się nie aktywują, opcja samodzielna aktywacja czy omyłkowe kliknięcie, nic nie aktywuje, więc nie użalaj się na Forum, ba w Play też mam sim kartę i też nigdy nic się samo czy omyłkowo nie aktywowało, nie rozumie więc jak to innym się dzieje...

Do czasu, Irek, do czasu, na razie masz szczęście...

Anonim

Nie dotyczy

Wykaz zakupów usług elektronicznych


@bluesmanniaknapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

 


Skoro mnie cytujesz, odpowiem, niej jesteś chyba dzieckiem, więc wysil się trochę i zabezpiecz kartę sim w Mój Orange, mam zabezpieczenia włączone i żadne abonamenty na gry czy usługi Premium, się nie aktywują, opcja samodzielna aktywacja czy omyłkowe kliknięcie, nic nie aktywuje, więc nie użalaj się na Forum, ba w Play też mam sim kartę i też nigdy nic się samo czy omyłkowo nie aktywowało, nie rozumie więc jak to innym się dzieje...

Do czasu, Irek, do czasu, na razie masz szczęście...


Wiem że nic nie trwa wiecznie 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Centili odpowiada, że nie ma twojego numeru w bazie i możesz im naskoczyć. Do tego nie wiadomo kto odpowiada, bo się nie podpisują. Ewidentne oszustwo. Nie ma sposobu żeby odzyskać tę kasę.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Kto ci zwróci opłatę? Orange pisze, że to nie oni są dostawcą usługi a Centili, że nie mają Twojego numeru w bazie. Szukaj wiatru w polu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz zakupów usług elektronicznych

A czy na pewno dobry numer użyto? Jeśli masz kilka numerów na rachunku, warto sprawdzić do którego naliczona jest opłata.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz zakupów usług elektronicznych

I czy to na pewno była usługa tej firmy? W smsie powinien być mail do dostawcy.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Tak, jest podany email do dostawcy (poland@dcbhelp.com), problem polega na tym, że Centili to oszuści. Mam jeden numer i z tego numeru została pobrana opłata. Odpisali mi cytuję:

"Dzien dobry,

Dziekujemy za skontaktowanie sie z naszym Wsparciem Technicznym Mobilnych Platnosci.
Prosze podac wlasciwy numer telefonu dla subskrypcji,
Pozdrawiam,
Centili Customer Care"
Jak widzisz nikt się nie podpisuje imieniem i nazwiskiem więc jest to zwykłe oszustwo. 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Większość firm nie podpisuje się z imienia i nazwiska.

Ja bym sprawdził na BOK Orange czy to na pewno ta firma, takich firm jest wiele i czy na pewno dobry numer (w Orange można na jednej sim mieć kilka numerów czy jakiś inne mieszanki usług i można aktywacja była z innego numeru, a o tym numerze możesz nie wiedzieć bo to może być karta do internetu dodająca wirtualnie GB na numer główny).

A jeśli znów taka będzie odpowiedź, to był przesłał kopię odpowiedzi do Orange.

Ale albo zaszedł tu jakiś szewski błąd w pomylonej cyfrze numeru, albo inna firma, albo zły numer.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 18
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Większość firm właśnie podpisuje się z imienia i nazwiska, bo ktoś przecież odpowiada na ten email i nie jest to komputer. 

---

Mam jeden numer i pierwsze słyszę o "innych numerach do internetu". Kiedy pytałam konsultanta Orange na czacie co się stało z moimi pieniędzmi podałam mu ten właśnie numer telefonu, z którego zostały pobrane środki. Konsultant potwierdził, że to Centili jest odpowiedzialne za scam. Adres email do tej firmy krzak, który otrzymałam w wiadomości po rzekomej subskrypcji podałam wyżej. Co do Orange to otrzymałam od nich pisemną odpowiedź, na złożoną reklamację, że to nie oni pobrali środki, więc nie mogą mi ich zwrócić.

Dead end.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz zakupów usług elektronicznych

To napisz reklamację jeszcze raz do Orange dołączając odpowiedz od dostawcy.