Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uszkodzona rura kanalizacyjna przez Orange.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Uszkodzona rura kanalizacyjna przez Orange.

Przy podłączaniu światłowodu przy ul. B. Prusa w Złociencu firma wynajęta przez Państwa uszkodziła mi rurę kanalizacyjna. Wykopy były przeprowadzone na całej ulicy przed posesjami naszych domów. Nie stety po kontakcie z wodociągami czy gmina Złocieniec otrzymałam informację, że Orange jest za to odpowiedzialny i że nie podadzą mi żadnych informacji. 

W salonie Orange otrzymałam informację, że muszę kontaktować się z firmą, która Orange zleciła te zlecenie i że nie mają danych tej firmy. Dzwoniac na infolinię, doradca nie był mi w stanie pomóc i przekierował do działu technicznego, gdzie głos sztucznej inteligencji kazał mi podać nr telefonu kontaktowego. Po czym technik oddzwonil. Po wyjaśnieniu mu sytuacji, twierdził ze przekażę sprawę dalej...

Na tą chwilę kanalizacja cofa mi się do domu, jeśli Państwo nie podejmiecie kroków, by firma wynajęta przez Państwo lub Państwo nie naprawią usterki zgłoszę sprawę do sanepidu.

Żadna instytucja nie chce mi podać danych firmy, która jest zleceniobiorca. 

Rd 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53201
  • 617

Uszkodzona rura kanalizacyjna przez Orange.

@Drew-Master Z tego co mówili moi znajomi monterzy firmy partnerskie mają ubezpieczenie na takie sytuacje. Prócz tego mogą spowodować naprawę, ale ważne, aby udowodnić zależność tych prac z zaistnieniem awarii rury. Dla spokojności ducha złożyłbym jednak pismo do Skierniewic z opisem i sposobem załatwienia sprawy. Ja bym jednak nie czekał, a naprawił sam z pełną dokumentacją i opinią wykonawcy...oraz dochodził odszkodowania. Jest możliwość, że nikt jednak nie przyzna się do winy...