Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa DLA firmy Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Usługa DLA firmy Orange

Witam. Jestem nowym właścicielem kiosku wolnostojącego w Krakowie. Na kiosku pomalowanym od kilku lat w Wasze barwy znajduje się również od kilku lat Wasza reklama dookoła dachu oraz na samym dachu.

Proszę o kontakt - mailowy, telefoniczny lub przez przedstawiciela w sprawie kontynuowania lub rozwiązania współpracy. Jestem otwarty na wszelkie logine propozycje, aczkolwiek całkowicie darmowa reklama firmy nr 1 na rynku - jak głosi reklama - nie wchodzi w grę. Od ponad miesiąca usiłuję się czegoś dowiedzić. Próbowałem kontaktu z BOK nikt nic nie wie (aczkolwiek ludzie sympatyczni niektórzy nawet bardzo). Próbowałem na maila sponsoring@orange.com - bez odzewu. Nie jest to poważne traktowanie czyż nie?

 

Pozdrawiam Nemo

 

Dane do kontaktu... zapraszam do dyskusji tu na forum lub kontakt mailowy jak w profilu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Usługa DLA firmy Orange

A nie masz danych na wcześniejszym umowie/porozumieniu? To było bezpośrednio z Orange Polska czy jakiegoś kontrahenta?
Ew. poproś numer na BOK do serwisu ds. administracyjno-prawnych. Tam Cię powinni pokierować dalej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Usługa DLA firmy Orange

A nie masz danych na wcześniejszym umowie/porozumieniu? To było bezpośrednio z Orange Polska czy jakiegoś kontrahenta?
Ew. poproś numer na BOK do serwisu ds. administracyjno-prawnych. Tam Cię powinni pokierować dalej.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Usługa DLA firmy Orange

Witaj @NemO, przykro mi, że nie udało się wcześniej uzyskać informacji w temacie, ale nie miej nam za złe - to dosyć nietypowa sprawa 🙂

 

Koleżanki i Koledzy z zespołów odpowiedzialnych za tego typu współpracę nie mają dobrych wieści - podjęliśmy decyzję, aby przynajmniej do końca tego roku nie pojawiać się w takiej formie reklamy, więc nie będą zawierane żadne nowe umowy dotyczące tego tego typu promocji.

 

Jeśli chodzi o usunięcie aktualnych materiałów to powinna to definiować poprzednia umowa - jeśli jej nie masz, a masz pełne prawo do kiosku - oczywiście możesz je usunąć na własną rękę.