Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Umowa

Witam.Przedlużyłem umowę na usługi orange i chciałbym się spytać czy jest możliwość sprawdzenia co zawiera ta umowa.Umowa jeszcze nie dotarła do mnie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Umowa


bruno napisał(-a):

Witam.Przedlużyłem umowę na usługi orange i chciałbym się spytać czy jest możliwość sprawdzenia co zawiera ta umowa.Umowa jeszcze nie dotarła do mnie.


Poczekaj na umowę, koniecznie przeczytaj przy kurierze zanim podpiszesz.

 Ja wiem że kurierzy się na to buntują bo ich czas goni ale to zajmuje kilka minut... A jeżeli kurier nie chce czekać to nie podpisuj i nie odbieraj.

  Nawet jak podpiszesz to masz 2 tygodnie na rezygnację, druki rezygnacji  dostaniesz w przesyłce.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Umowa

Zadzwoń na infolinię 510100100 lub zapytaj na czacie w Mój Orange.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Umowa

Dzięki za odpowiedż.Wolalbym przez czat ale nie wiem gdzie odszukać go,Ostatnio jak załatwiałem sprawę przez czat to sam się załączał a teraz nie mam pojęcia gdzie wejść na ten czat


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Umowa


bruno napisał(-a):

Witam.Przedlużyłem umowę na usługi orange i chciałbym się spytać czy jest możliwość sprawdzenia co zawiera ta umowa.Umowa jeszcze nie dotarła do mnie.


Poczekaj na umowę, koniecznie przeczytaj przy kurierze zanim podpiszesz.

 Ja wiem że kurierzy się na to buntują bo ich czas goni ale to zajmuje kilka minut... A jeżeli kurier nie chce czekać to nie podpisuj i nie odbieraj.

  Nawet jak podpiszesz to masz 2 tygodnie na rezygnację, druki rezygnacji  dostaniesz w przesyłce.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Umowa

Mój Orange/Obsługa/Zgłoś problem.
Jeśli nie ma okienka, to chwilę poczekaj, być może wszyscy doradcy są zajęci.

W aplikacji mobilnej masz przy telefoniku zakładkę i tam czekasz na wolnego doradcę.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Umowa

@Jozefg: od aneksów nie ma 2 tygodni na odstąpienie.
Tylko do wejścia w życie można zrezygnować, jeśli termin krótki - może być za późno.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Umowa

Na czacie dowiedziałem się o szczegółach oferty także bardzo dziękuję  odpowiedzi na mój post bo załatwiłem sprawę pozytywnie


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Umowa

Chciałem jeszcze dodać że dostałem na e- mail kopię zapisu umowy tzn aneksu.Czyli mogę sie zapoznać z jej treścią przed podpisaniem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Umowa

A to umowa na usługi stacjonarne czy komórkowe?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Umowa

Na stacjonarne usługi