Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja whatsapp


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Aplikacja whatsapp

Czy Orange w jakiś sposób blokuję aplikację whatsapp. Sprawdzałem na 4 różnych telefonach w sieci Orange i w każdym jest to samo nie można wykonać połączenia głosowego wybiera i po chwili informacja ponowne wybieranie. Między dwoma telefonami w Play działa bez problemu.

Jak ustawie tvp apn na ipv4 to telefon nie łapie LTE tylko H a w porywach H+. W żadnej aplikacji Mesenger, Hangoust, Whatsapp nie można wykonać połączenia głosowego ani wideo tylko przesyłać wiadomości i pliki multimedialne. Telefony S5, S5 neo, Sony Z3 same pobierają ustawienia z sieci a jak ręcznie zmienie to albo wogóle nie ma internetu lub LTE.

 

Powtarzam nie sprawdzałem tego tylko na swoim numerze tylko na czterech różnych numerach w orange na czterech różnych telefonach jeden mam od 15 lat drugi 12 a pozostałe 6 i 2. Na wakacjach wszystko działało bez problemu a teraz nie działa. To wygląda jak celowe blokowanie tej możliwości przez mocherowe berety. Jakoś w moim mieście u pozostałych operatorów nie ma problemu.

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36181
  • 1366

Aplikacja whatsapp

A jaki masz apn?
powinien być internet i tvp apn na ipv4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36181
  • 1366

Aplikacja whatsapp

Widzę, że edytowałaś wpis. Spróbuj może skontaktować z BOK i sprawdzić czy masz włączony apn internet po LTE.