Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

► Wpis został przeniesiony tutaj z tematu Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care, ponieważ dot. usługi Orange Smart Care. Dodatkowo poddano go moderacji - Moderator Wiktor ◄

 

DigitalCare ukradł mi telefon!!! Orange twierdzi ze oni nic do tej firmy nie maja i dalej mam płacić za sprzęt i nic mi nie pomogą. Sprawa trafiła do prokuratury.


Zespół Nasz Orange
  • 2842
  • 11133
  • 150

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Hej @malakasik,
nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem Twój wpis, ale... Rzecz jasna mamy w swojej ofercie usługę Orange Smart Care, dla której partnerem jest Digital Care. Ws. ubezpieczenia powinnaś się kontaktować pod nr. dedykowanej Infolinii technicznej Digital Care: 501-030-030.

Na zwykłej orangowej infolinii mogłabyś jedynie uzyskać informację, czy takie ubezpieczenie - przypisane do konkretnego nr. tel. - jest aktywne. (W sumie coś takiego można też podejrzeć na Mój Orange).

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Na infolinii digital Care nie można się dowiedzieć nic konkretnego! Po tym jak zwrócili mi "naprawiony telefon" który był w gorszym stanie niż jak go oddawałam, to nie było osoby kompetentnej do porozmawiania. Nikt nic nie wiedział. Ani jedna osoba nie była w stanie pomóc, oprózcz informacji o reklamacji.(około miesiąca jak się nie mylę mają na odpowiedż). A czym niby miałam dzwonić w międzyczasie? Zero skruchy, informacji o telefonach zastępczych itp...Porażka


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Witam. Ze mna tez graja nieczysto...
Wszystkich, ktorzy chca utrzec nosa tym oszustom zapraszam do zbiorowego pozwu na ta nieuczciwa firme.

http://wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/digitalcare

Wystarczy zalozyc konto, zalogowac sie i zapisac do pozwu.

Pozdrawiam.

PS. Rowniez jestem zapisany

Anonim

Nie dotyczy

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

@pegasusPoczytaj na czy polega ubezpieczenie telefonu https://www.klikochron.pl/ubezpieczenie-telefonu-komorkowego


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36573
  • 1369

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Poinformuj wszystkich najpierw o opłatach za pozew zbiorowy lub znajdź sponsora na nie.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Nie wiem czemu wprowadzasz osoby w błąd .

TO NIE JEST ŻADNE UBEZPIECZENIE !!!!!

tylko usługa

Przeczytaj regulamin.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Witam. Przestałam opłacać tą usługę na wszystkich urządzeniach. Szkoda pieniędzy i nerwów. Smartfon który mi oddali bez "dotykania go" działa bez zarzutów tylko z rysą na wyświetlaczu. Pozdrawiam