Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

► Wpis został przeniesiony tutaj z tematu Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care, ponieważ porusza bardzo zbliżone zagadnienie - Moderator Wiktor ◄

 

Mnie właśnie nabrali od 04.04.2018 nie wiem co się dzieje z moim HTC u11. Oddałam go z uszkodzoną szybką a informację dostałam że uszkodzona obudowa i głośnik i trzeba dopłacić 460zł. Firma Regeneris którą serwisuje to jakieś dno. Telefon ma 4 miesiące i boję się w jakim stanie to otrzymam, kiedy otrzymam i czy w ogóle otrzymam. Jeżeli ktoś występuje pozew to jestem zainteresowana. Proszę o wiadomość na kamilaosinska7@wp.pl


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

► Wpis został przeniesiony tutaj z tematu Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care, ponieważ porusza zbliżone zagadnienie - Moderator Wiktor ◄

 

Też czekam na naprawę wyświetlacza - najpierw kazali dopłacić ,nie chcieli wysłać  szzcegółów naprawy,a terza piszą ,że dostawa  części się opóźnia.

Mam dobra rade dla wszystkich - zajdźcie kontakt mailowy do prezesa  Orange ( w KRS jest imię i nazwisko ) i tam opiszcie całą sprawę - konsultanci tak naprawde maja klientów gdzieś -a po bezpośredniej info do prezesa zwykle pada polecenie-znaleźć winnych i ukarać  i sprawę załatwić ( uwierzcie,że to działa ...)


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

► Wpis został przeniesiony tutaj z tematu Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care, ponieważ porusza bardzo zbliżone zagadnienie - Moderator Wiktor ◄

 

Okej,może ktoś mi doradzi. Otóż telefon HTC u11, pęknięcie przodu i tyłu telefonu (telefon wygiął sie, gdy był w kieszeni i zakładałem buta i to w opisie zaznaczyłem milion razy). Nagle po 3tyg bez kontaktu (jedna próba, numer zastrzeżony) każą dopłacić 1400 zł za naprawę, bo nagle zaistniała potrzeba wymiany płyty głównej. Nie zgłaszałem żadnych problemów z działaniem telefonu, tylko pęknięcie. Nie mówią z czego wynika ta potrzeba, żadnych raportów ani nic nie ma... Druga opcja to dopłata 1300 za nowy HTC u11 dual sim, a trzecia to odsyłają zepsuty telefon (ciekawe co z tą płytą, pewnie w stanie nieużywalności) i 800zł. Co robić? Gdzie dzwonić i się dowiadywać.

Anonim

Nie dotyczy

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

@Eryk1515Nikt Ci nic tutaj nie doradzi widać z twojego opisu że źle została zgłoszona szkoda wszystko wynika że ty uszkodziłeś telefon.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Tego się obawiam, że uznają ze sam wpłynąłem na uszkodzenie. Ale który facet nosi telefon w torebce...
Anonim

Nie dotyczy

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

@Eryk1515Po to są kabury do paska na telefon.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

@Eryk1515  sam napisałeś że telefon się wygiął, to i pewnie płyta się wygięła, więc prawo fizyki się kłania, nie da się przykleić prostego wyświetlacza do czegoś co jest wygięte, za błędy się płaci niestety. Przekonałem się o tym na własnej skórze bo miałem identyczny przypadek tylko przy Iphonie, spadły mi klucze, schyliłem się gwałtownie i zapomniałem ze mam telefon w tylnej kieszeni, pękł wyświetlacz a telefon zrobił się jak banan, chciałem żeby wymienili mi wyświetlacz bo telefon działał, ale jak już wcześniej napisałem był wygięty i jak w serwisie został sprawdzony okazało się ze jak go rozbiorą to przestanie, używam go nadal ale zaczyna szwankować, bo jak powiedzieli płyta tez jest uszkodzona chociaż nie widać 😞

Więc pewnie będę musiał niedługo kupić nowy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

@Anonim hej zaciekawił mnie ten wątek, sprawdziłem na stronie Orange i chyba chodzi o dodatkową Usługę, wiec nie ma znaczenia kto i jak uszkodził tylko co uszkodził 🙂  załączam link do Regulaminu który znalazłem, warto przeczytać http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005304/4106864576.pdf

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

@Kamila7  hej Kamila, z tego co wiem wszystkie telefony są naprawiane w serwisach, a nie w Digital Care, bo ten zwyczajnie serwisem nie jest:

Administrator – Digital Care sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-146), przy ul. 17 Stycznia 48, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000431665, NIP: 5342487752, REGON: 146274052, z kapitałem zakładowym wynoszącym 100 000,00 zł. Administrator działa w imieniu i na rzecz Orange, któremu Orange zleciło wykonywanie czynności administracyjnych oraz organizacyjnych w celu realizacji postanowień Regulaminu.

 

Ekspertyza – ekspertyza Urządzenia wykonana przez Punkt naprawczy przed podjęciem czynności naprawczych celem stwierdzenia dokładnego zakresu uszkodzenia Urządzenia i kosztów Naprawy.

 

Jak dobrze rozumiem to oni zlecają naprawę do serwisu, a serwis dokonuje ekspertyzy i na podstawie tej ekspertyzy pewnie dostałaś informacje ze trzeba cos jeszcze naprawić i dlatego zaproponowali Ci zebyś zapłaciła za elementy które nie są wyświetlaczem, co tez jest w regulaminie.

Nie ma sensu w takiej sytuacji iść do sądu, bo zgodnie z Regulaminem mieli takie prawo, trzeba było przeczytać.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Witam

Telefon po 3 miesiącach wrócił do mnie nie naprawiony ponieważ nie zgodziła się zapłacić za nie istniejące uszkodzenia. Dostałam wycenę za obudowę i nowy głośnik. Wszystko działa. Obudawa bez jednej ryski. Jest tylko pęknięcie na szybce ktore zgłosiłam. Z telefonem dostałam informację że zgłosiłam telefon z następującymi usterkami: nieprawidłowe wyświetlanie, linie, migotanie, śnieżenie, odwrócony obraz. Całe szczęście nie dotykali się do niego i syn może z niego korzystać. Ta usługa to oszustwo wielkie.

Ps. Przeczytałam wszystko i doszłam nawet do tego że serwis prowadzi firma Regeris która nie ma w swoim serwisie naprawy HTC. Wiem bo zadzwoniłam jako ktoś prywatny i zapytałam czy mogę im tel. przywieźć. W tym czasie mój już u nich był. Miałam trochę obaw co z nim zrobili skoro trzymali 3 miesiące ale jest wszystko ok. Sama naprawia szybkę. 

Pozdrawiam