Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

► Wątek [oddo] został tutaj przeniesiony z tematu Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care, ponieważ porusza bardzo zbliżoną problematykę. Dodatkowo uporządkowano w nim wpisy - Moderator Wiktor ◄

 

mam pytanie chcieli naciągnąć i kwota naprawy została zapłacona ? bo ja mam sytuacje, że wysłałam sprawny telefon w poniedziałek a dziś dzwonią że bateria uszkodzona i 440 zl do zapłaty nie wiem też co robić chyba że to oni uszkodzili bo na pewno nie ja telefon działał od soboty (dzien stluczenia) normlanie do wtorku gdzie wysłałam go ... i nie wiem czy odeślą mi sprawny jka był czy jak nie zapłacę to uszkodzą mi tą baterię i taśmy albo może juz to zrobili otwierając telefon. Jak odesłali komuś to faktycznie uszkodzony czy normlanie chodzi ? w sensie , że naciagają czy mi uszkodzą specjalnie ta baterie ??POMOCY


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

A zabezpieczyłaś telefon do transportu?

Anonim

Nie dotyczy

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

@dorkachrzaszczA jaki to telefon ? Jak chcesz to udowodnić to tylko płatna ekspertyza rzeczoznawcy 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

samsung galaxy s7


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

tak


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

A w jaki sposób? Był w oryginalnym opakowaniu? Była jakaś "otoczka ochronna"?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

tak oryginalne opakowanie i na zewnątrz folia bąbelkowa gruba warstwa


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Ja bym skorzystał z pomocy rzecznika finansowego https://rf.gov.pl/kontakt


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Dziękuję ... bo nie wiem co mam robić masakra jakas najgorsze, że nie chcą właśnie częściowo naprawić zabierają gwarancję producenta a może jeszcze wg nich nie działać a działał normlanie :(... a jeszcze rok spłaty tego telefonu więc w ogóle...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Ubezpiecznie Digital Care kłopoty

Obecnie firmy naprawiające telefony robią interes na ludziach bo czarne ekrany śmierci zdarzają się coraz częściej w smartfonach.Sam osobiście uratowałem dwa swoje telefony bo złapały "butlupa" a serwisy są tak dobre jak ludzie w nim pracujący.We Wrocławiu przy ulicy Kiełczowskiej koło Czerwonej Torebki jest taki jeden serwis co jeszcze 10złotych ode Mnie wziął trzymając telefon dwa tygodnie do naprawy.Po czym mi oddali oznajmiając ,że nic nie da się zrobić.Tak się wkurzyłem ,że znalazłem filmik pewnie Koreańczyka ,który pokazał dokładnie ten sam problem jaki ja miałem z fonem i po 5minutach odzyskałem swoje smartfona.Teraz stosują spoiwa bez domieszki ołowiu i przez to szybciej się zniekształcają i zaczynają się problemy.