Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skrócony numer 414 do PAYBACK

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Skrócony numer 414 do PAYBACK

Rejestracja karty od innego partnera na stronie PAYBACK była szybka. Natomiast nawigując do konkretnego partnera (Orange), już tak różowo nie poszło. Według instrukcji wysłałem smsa, lecz po chwili zwrotne info z 414 było takie:
"Przepraszamy, ale nie znamy takiej komendy SMS. Przykłady użycia komend SMS oraz więcej informacji o Programie PAYBACK znajdziesz na
http://www.orange.pl/payback

Więc posiłkowałem się zakładką na stronie Orange i kilka ciekawych spostrzeżeń dało mi do myślenia, że to nie cud i malina. Wziąłem też na cel jeden z salonów partnerskich, gdzie nie uzyskałem porady, jak to z tym jest. Co prawda, jest dostępny czat, ale z uwagi na występujący problem, postanowiłem go pokazać na forum.

aktywacja PAYBACK.PNGw przebudowie.PNGProgram PAYBACK.PNG1 Payback.PNGTen ostatni screen nie toleruje przycisku "Od innego partnera" Emotikon: Język 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Skrócony numer 414 do PAYBACK

Wypada przeprosić i to czynię, że strona nie działa w 100% tak jak powinna, na tę chwilę jednak nie przewidujemy kolejnych zmian. Spostrzeżenia Twoje @Anonim oczywiście nie poszły na marne, a zostały przekazane.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skrócony numer 414 do PAYBACK

Jako że mamy rok 2019 wszystko jest niemożliwe do załatwienia w formie zdalnej. Obsługa w wybranych salonach tylko w dużych miastach. Może to brzmi nieco sarkastycznie ale to nie jest żart...
Anonim

Nie dotyczy

Skrócony numer 414 do PAYBACK

@Piotrekk85 , to jakiś żart. Gdy spojrzysz na stronę PAYBACK-a, jest to pięknie opisane. Na stronie Orange również, ale najzwyczajniej nie działa, mimo iż jestem zalogowany tu i tam. Pewnie jest to tak, jak z Kartą Dużej Rodziny. "Duży" nie może, a "mały" może? Uśmiałem się wczoraj w lokalu z pieczywem piekarni o pow. sklepowej 2 x 4m , gdzie dosyć dużymi literami wywieszka mówi, że tutaj obsługujemy KDR. Można?

Anonim

Nie dotyczy

Skrócony numer 414 do PAYBACK

Problem, mam taką nadzieję, zostanie rozwiązany po dzisiejszej konsultacji na czacie Orange. Podałem numery z którymi się borykałem i mam po zgłoszeniu otrzymać stosowny sms. Jakby ktoś ujrzał stronę Paybacka od strony operatora, że nadal jest w przebudowie, to zachęcam do czatu. 

Anonim

Nie dotyczy

Skrócony numer 414 do PAYBACK

Screen z pierwszego posta nadal jest aktualny, bo nie działa drugi przycisk. Moje zgłoszenie też niby nabrało mocy urzędowej, ale połowicznie dopisane mam punkty PAYBACK. Tzn. tylko z OL, natomiast abonamenty mobilne były dzisiaj przedmiotem reklamacji na czacie. Mam prośbę do moderatorów @Rafał , @Wiktor , lub pozostałych, aby poruszać kogo trzeba, by takie zgłoszenia, jak chociażby moje, zostały zaewidencjonowane również na koncie MO, a nie tylko w dostępnych opcjach zapisu rozmowy. Konsultant stwierdził, że nie można. Jak to nie można? To po co zaśmiecane jest konto, skoro nie można?


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Skrócony numer 414 do PAYBACK

Zgłoszenia w sprawie Payback są rejestrowane "specjalnym" trybem. Dlatego nie są i nie będą niestety widoczne w Mój Orange. Dlaczego tak jest, już niestety na forum nie mogę napisać.

Anonim

Nie dotyczy

Skrócony numer 414 do PAYBACK

@Wojciech , a nie wiesz dlaczego ten jeden przycisk jest nieaktywny? Bo 414 już rozgryzłem, ale infolinia mnie szkubnęła po kieszeni. Tak się robi interesy, że to, co nie dopowiedziane, będzie nam dodane (kasiora).


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Skrócony numer 414 do PAYBACK

Wypada przeprosić i to czynię, że strona nie działa w 100% tak jak powinna, na tę chwilę jednak nie przewidujemy kolejnych zmian. Spostrzeżenia Twoje @Anonim oczywiście nie poszły na marne, a zostały przekazane.

Anonim

Nie dotyczy

Skrócony numer 414 do PAYBACK

Nie wiem, czy masz @Rafał  takie same odczucia, ale jak ja spojrzałem na ten baner, jak ma wyglądać prawidłowo wysłany sms DOPISZ i cyfry telefonu, to nie pokumałem, że problemem jest brak spacji. A moim zdaniem, tak to wygląda, że jednym ciągiem się wpisuje. Ważne, że chociaż poszło dalej. Masz plusika Emotikon: Bardzo szczęśliwy