Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przelewy ekspresowe w aplikacji mobilnej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Przelewy ekspresowe w aplikacji mobilnej

@Jakub_OFIN, wykorzystam Twoją obecność i jeszcze jedną sprawę poruszę. Czy mógłbyś przekazać sugestię do mBanku, by dodać przelewy ekspresowe do aplikacji mobilnej?

Na razie w aplikacji działają przelewy BLIK2BLIK, ale nie każdy ma blika powiązanego z numerem telefonu.

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Przelewy ekspresowe w aplikacji mobilnej

Apka OF to apka mBanku ze zmienionymi niektórymi funkcjami.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Przelewy ekspresowe w aplikacji mobilnej


Piotrekk85 napisał:

(...) dodać przelewy ekspresowe do aplikacji mobilnej?

Na razie w aplikacji działają przelewy BLIK2BLIK, ale nie każdy ma blika powiązanego z numerem telefonu.


A to nie jest tak, że przelew na nr tel. komórkowego (nie powiązanego z BLIK-iem) polega na wysłaniu SMS-a do odbiorcy zawierającego link do uzupełnienia nru konta bankowego? Nie jestem pewien @Piotrekk85 czy to o ten rodzaj przelewu Ci chodzi (?).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Przelewy ekspresowe w aplikacji mobilnej

Chodzi mi o przelew express elixir. Z poziomu www jest dostępny. W tym przelewie podaje się nr konta, a nie nr telefonu.

Przelew Blik2Blik polega na tym, że jeśli adres ma zarejestrowany numer - to przelew trafia od razu na konto (bez smsa).

 

PS. Bardziej mi chodzi o sytuację, kiedy chce komuś szybko przelać kasę, a adresat nie wie czy ma Blika (niestety terminologia dla sporej ilości ludzi jest trudna). Mogę np. spróbować wpisać numer komórki i aplikacja mówi jak dojdzie przelew:

IMG_20171026_123802.jpg

Jeśli ktoś nie korzysta, to trzeba zlecić go przez www z użyciem nr konta (przelewy z użyciem nr konta w trybie ekspress elixir nie działają w aplikacji mobilnej).


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Przelewy ekspresowe w aplikacji mobilnej

A? OK. Wszystko jasne 🙂