Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Co to jest? zauważyłem tą nazwę w zakładce "bieżące wykorzystanie"  na samym dole w "pozostałe" i kosztowało 12,29 zł. ta kwota znikła mi z konta po doładowaniu za 30 zł. juz drugi raz, miesiąc temu tez mi zabrało. czy to kradzież? jestem stałym klientem orange od ok 7 lat i to również nie pierwszy raz gdy kasa jakimś sposobem ucieka mi z konta, myślę nad zmiana sieci bo już mnie to zaczyna wkurzać.

Do tego nie mam dostępu do moich danych bo dostęp zablokowany jest kodem którego w ogóle nawet nie ustawiałem. czy to nie jest dziwne ze nie mam dostępu mimo ze jestem zalogowany?

proszę o pomoc, przez długi czas ignorowałem te problemy ale już mam dosyć tych wybryków.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Jest to jakaś usługa elektroniczna cykliczna. Jeśli chcesz ją wyłączyć załóż przez BOK lub mój Orange blokadę na usługę elektroniczne (ew. na przyszłość możesz zablokować usługi premium).

Jeśli kwestionujesz sam fakt aktywacji, warto to reklamować bezpośrednio u dostawcy (sam podałeś w temacie mail) lub przez Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Jest to jakaś usługa elektroniczna cykliczna. Jeśli chcesz ją wyłączyć załóż przez BOK lub mój Orange blokadę na usługę elektroniczne (ew. na przyszłość możesz zablokować usługi premium).

Jeśli kwestionujesz sam fakt aktywacji, warto to reklamować bezpośrednio u dostawcy (sam podałeś w temacie mail) lub przez Orange.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Dziekuje za szybką odpowiedz, o ile pamietam nie aktywowałem zadnych usług premium. jedynie kilka razy bralem pakiet. chcialem sprawdzic dokladny wykaz wykorzystania srodkow ale nie mam do tego dostepu. strona informuje ze dostep zabiezpieczony jest kodem, i zeby przejsc kliknac w przycisk o nazwie "zmien ustawienia zabezpieczen" po jego kliknieciu nic sie nie pojawia. strona pokazuje ciagle to samo


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

http://orange.pl/kontakt <- tu masz czat, poproś o zablokowanie usług premium oraz usług elektronicznych (to są różne blokady)

A co do portalu, możesz zrobić screen bez danych osobowych gdzie się zatrzymujesz?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

tu zamieszczam z pelnego wykazu screen. dla bezpieczenstwa ukrylem reszte info by pokazac ten ktorego dotyczy problem. uzyskalem dostep do miejsca gdzie nie moglem wczesniej zobaczyc.


play4fun.JPG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Ale teraz z portalem orange już ok?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Tak, przynajmniej narazie. jak mi znowu wyskoczy ten komunikat to dam znac. probowalem uzyc czatu ale nie ma wolnego konsultanta. chcialbym wiedziec w jaki sposob sie to aktywowalo bo nie jestem pewien. moze byc to cos bez mojej zgody.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Na 99% podejrzewam, że aktywacja wyglądała następująco: oglądałeś jakiś serwis www lub wyświetliła Ci się reklama w aplikacji/grze na komórce. Kliknięcie w przycisk miało "mały druczek", że aktywowana jest usługa premium/elektroniczna. Zwykle wtedy przychodzi też sms z potwierdzeniem.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

znalazlem w telefonie sms z dnia 6 grudnia ze aktywowal sie serwis Mobisex ktory kosztuje 24.60 zł i własnie tyle mi zniknelo z konta poprzednim razem. bez mojej zgody. a potem 20 grudnia jest ten sms play4fun 12.29 co 7 dni. i ze tam jest rezygnacja itp. tylko ze nic z tego nie zamawialem. tez bez mojej zgody. mysle ze powinienem to zglosic.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Play4fun INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com

Tylko wersja Orange będzie taka, że jest pośrednikiem w naliczeniu opłat + będą założone blokady. Najlepiej reklamować to bezpośrednio u dostawcy.