Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange rezygnuję z CDMA


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Do chwili obecnej nieprzerwanie działa Ok.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange rezygnuję z CDMA

Oczekuj korespondencji z Orange jeśli usługa miałaby być wyłączona.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Czy może ktoś z Orange odpowie, czy 16 kwietnia zostaną wyłączone nadajniki CDMA zgodnie z datą zamieszczoną na BTSearch?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange rezygnuję z CDMA

Raczej nie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Tak, to prawda, że Orange rezygnuje z CDMA. Do klientów korzystających z tych umów zostały wysłane listy z informacją, że mogą przejść na internet mobilny lub bez ponoszenia kary rozwiązać umowę. 

Jeżeli masz umowę na Internet LTE dla domu to niestety Cię to nie dotyczy. Ta usługa nie jest świadczona z CDMA, więc jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę to poniesiesz karę. 

 

Jeżeli masz problemy z odbiorem internetu na airboxie, natomiast na telefonie wszystko śmiaga to proponowałabym ręczne przełączenie na airboxie na 4G lub 3G lub wymiane sprzętu/karty na nowe. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange rezygnuję z CDMA

A co z klientami, którzy w regulaminie mieli gwarancję dostępu do CDMA? LTE dla domu też było sprzedawane z CDMką.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Witam!

 

Rónież korzystam w domu z technologii CDMA. Dostałem list, że 17 kwietnia zostanie ona wyłączona. Nie chciałbym zrywać umowy ale po prostu przejść w takim razie na inną usługę. Posiadam kartę SIM która może odbierać internet również na innych częstotliwościach (w LTE również) jednak mam stary router który działa tylko na paśmie CDMA. Co w takim przypadku oferuje orange? Można u nich zamówić jakiś nowy router żeby nie było konieczności zmiany czy zrywania umowy a jedynie zmiana sprzętu?

 

Pozdrawiam!


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Podbijam z pytaniem jak kolega - otrzymałem list od orange. Czy jest możliwość żeby nie zrywać umowy i zamiast tego otrzymać od ORANGE jakichś router obsługujący LTE, oczywiście na dobrych warunkach? To nie moja wina, że odebrali mi możliwość korzystania na częstotliwościach CDMA450. Ostatnio znalazłem się w zasięgu LTE, dlatego interesuje mnie sprzęt obsługujący tą technologię. Aktualna karta obsługuje standard LTE. Aktualny router axesstel mv650.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange rezygnuję z CDMA

Najlepiej skontaktujcie się z BOK - bo tu są różne opcje w zależności do umowy.

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Orange rezygnuję z CDMA

CDMA od rana wyłączone.