Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange rezygnuję z CDMA


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Witam, 

Uzyskałem informację, że Orange rezygnuję z technologi CDMA co za tym idzie klienci będą mogli zrezygnować z umowy na internet mobilny. Posiadam internet dla domu 

Dodam tylko, że urządzenie airbox 2 nie łapie lte pomimo tego że telefon komórkowy również w orange w tym samym miejscu ma zasięg lte. 

32 ODPOW. 32
Anonim

Nie dotyczy

Orange rezygnuję z CDMA

@tabs Już wiemy od wczoraj.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Rozumiem, że w takim razie mogę złożyć wypowiedzenie umowy 

 

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Dzięki za info 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Orange rezygnuję z CDMA

W chwili obecnej zerwanie umowy na internet CDMA bez kary umownej jest prawdopodobnie niemożliwe, ponieważ operator wciąż świadczy usługi, a nie jest pewne jak dalej potoczy się sprawa związana z aukcją pomimo rezygnacji z ubiegania się o przedłużenie dzierżawy częstotliwości przez Orange. 

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange rezygnuję z CDMA

Jeśli będzie taka opcja, to otrzymasz list bądź mail w tym zakresie. I dopiero wtedy możesz złożyć.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Czy są jakieś wiarygodne informacje co dalej z CDMA? Korzystam w domu z tej technologii i się niepokoję o przyszłość.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange rezygnuję z CDMA

A technicznie Ci działa?

Bo niestety UKE nie wydało jawnej decyzji (albo jej nie wylukałem), a do niejawnych ciężko się dostać.
Wg stanu na koniec lutego pozwolenia na CDMA dla Orange były ważne do 17 marca. Podejrzewam, że na tymczasowej licencji będą jeszcze z kilka razy odnowione, pytanie na ile Orange i UKE opłaca się to ciągnąć.

Kolejne zbiorcze zestawienie pozwoleń na nadajniki będzie na koniec marca najprawdopodobniej.