Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Smart Care


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Smart Care

Czy złożono pozew zbiorowy wobec orange smart care? Chętnie dołączę do poszkodowanych.

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Smart Care

Jeszcze nikt się nie chwalił. Ale wątpię by szybko coś powstało.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Smart Care

@Grzegorz-gnd a może zainicjujesz powstanie grupy "poszkodowanych", choćby na tym forum 😉  warto rozeznać ile osób dotknęły jakieś problemy z tym ubezpieczeniem. Z góry informuję, że mnie nie dotyczy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Smart Care

@Misiek62: ciężko tu będzie wyodrębnić wspólną grupę do pozwu zbiorowego, bo różne sytuacje. Część odmów wynika z opisu szkody, a część z przekroczenia limitu naprawy (np. wymiana wyświetlacza kosztuje 2000 a suma ubezpieczenia to np. 800). I jeszcze kilka innych sytuacji.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Smart Care

@Piotrekk85  zdaję sobie sprawę, że przypadków jednorodnych łatwo się nie znajdzie, ale kto może się bardziej zaangażować niż osoba bezpośrednio zainteresowana? Skoro rzucił hasło pozwu zbiorowego, to moim zdaniem powinien coś zrobić w tym kierunku, a nie liczyć na to że ktoś inny skrzyknie grupę i tylko skorzysta z sytuacji żeby się "podpiąć".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Smart Care

Jak się proces zakończy, to wartość telefonu będzie niska. Lepiej napisać do rzecznika finansowego (jeśli ktoś ma wersję jako ubezpieczenie) lub z pomocy rzecznika konsumentów (ale tu mamy info o kliencie biznesowym, więc odpada). Tańsze jest też postępowanie polubowne.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Smart Care

Witam rowniez sie dołącze do pozwu zbiorowego. To co oni robia to przesada

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Smart Care

Chętnie przyłącze się do grupowego pozwu 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Orange Smart Care

a ja za naprawę zapłaciłam tel odebrałam  i oczywiście pierwsze co zrezygnowałam z tego super ubezpieczenia  😄 

, wiec już nic mnie nie łączy.. nie życze innym zmagań z nimi

Pozdrawiam


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Orange Smart Care

A ja się zastanawiałem czy nie kupić tego ubezpieczenia z racji tego, że ciągle telefony wypadają mi z łapy a teraz wiem, że jednak dać sobie z tymi ubezpieczeniami spokój. Taniej wyjdzie nosić telefon w kopercie bombelkowej 🙂