Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Office


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Office

Witam czy ktoś korzysta z tego hostingu Orange Office http://www.orange.pl/kid,4003367697,id,4003910881,article.html ?

Jakie opinie?

Czy jest jakiś normalny sposób, aby skontaktować się z supportem czy tylko przez zwykłą infolinię Orange, gdzie w kółko przełączają i nikt nie wie o co chodzi?

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Orange Office

Dedykowana infolinia to 801 600 006.
Dział dedykowany do wsparcia tej usługi nie jest całodobowy - pracuje 8-18 w dni robocze (info wg strony orange, dziś może długi weekend więc mogło nikogo nie być na tym dziale).

Ew. zarejestruj zgłoszenie przez mój Orange z poziomu usługi internetowej do której jest lub miałaby być podpięta usługa.

Jakiś czas temu mój były pracodawca z tego korzystał (teraz nie wiem bo pracuję w innym miejscu). Większość osób nie była rozeznana w tematyce IT, parę sekretarek, księgowa, handlowcy itp. Mi brakło osobiście jakiś rozbudowanych rozwiązań, ale dla reszty osób było ok. Na pewno też plusem jest tej usługi, że Orange wystawia Ci "normalną" fakturę VAT za nią. A w małych firmach nie zawsze potrafią rozliczyć wydatki na usługi z innych zagranicznych chmur.