Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy ochrona telefonu automatycznie przechodzi na nowo zakupiony telefon?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Czy ochrona telefonu automatycznie przechodzi na nowo zakupiony telefon?

Dlaczego podczas sprzedaży zapewniano mnie że usługa będzie aktywna na dotychczasowym telefonie a teraz nie mogę skorzystać z ochrony bo mam inny nr imei. Dodam że telefon został taki sam jak wziąłem kolejny w umowie. Złożyłem reklamację i nic nie mogą zrobić. Niepotrzebnie płace za ochronę. Czas odejść chyba od Orange 

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13735
  • 56496
  • 668

Czy ochrona telefonu automatycznie przechodzi na nowo zakupiony telefon?

@MikolajW Reklamuj sprzedaż na piśmie. 

Opisz sytuację i prześlij poleconym na adres

Orange Polska S.A.,

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

Spokojnie i rzeczowo. otrzymasz stosowną odpowiedź w sprawie

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Czy ochrona telefonu automatycznie przechodzi na nowo zakupiony telefon?

Spróbuję. Bo zgłosiłem reklamację na Orange to nie uznali. Ja rozumiem jakbym miał iPhone 15 pro max 1 tb a na umowie iPhone X. Ale mam cały czas ten sam telefon iPhone 12 tylko nr imei inny na umowie. I przeszło ubezpieczenie na nowszą umowę z telefonem a zapewniali mnie w punkcie sprzedaży że jak będę miał aktywny ten telefon to ochrona będzie tego telefonu. Czary 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13735
  • 56496
  • 668

Czy ochrona telefonu automatycznie przechodzi na nowo zakupiony telefon?

@MikolajW  zapewne niepoinformowanie... czarów to ja na oczy w salonach nie widziałem...😁

Pisz i określ Twoje oczekiwania. Może poprawią w systemach przypisanie ubezpieczenia do odpowiedniego smartfona i po krzyku...

Na pewno otrzymasz odpowiedź 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1698
  • 5896
  • 67

Czy ochrona telefonu automatycznie przechodzi na nowo zakupiony telefon?

@MikolajWza mało danych. Przedłużałeś umowę abonamentową z opcją zakupu nowego telefonu i jego ochroną. Standardowo to zapewne logiczne, że w takim przypadku opłata za ochronę dotyczy nowego telefonu.

Ochrona telefonu to jakby inna umowa.

Trzeba było przedłużać umowę bez ochrony nowego telefonu jak chciałeś płacić za ochronę tylko starego telefonu.

Teraz jest problem. Bo płaciłeś zapewne tylko za ochronę nowego telefonu.

Zapewne jest kłopot z pobieraniem opłaty za ochronę dwóch telefonów otrzymanych w ramach promocji na jeden numer abonamentowy.

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Czy ochrona telefonu automatycznie przechodzi na nowo zakupiony telefon?

Przedłużałem abonament na firmę z telefonem. Może dla Ciebie logiczne że ochrona przechodzi na nowy telefon. Mi w salonie powiedziano że jak będę miał kartę sim w dotychczasowym urządzeniu to będzie aktywna ta usługa na starym telefonie. Wprowadzili mnie w błąd a teraz niepotrzebnie za to płacę