Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Więcej szczegółow pod tym linkiem -> http://www.telepolis.pl/wiadomosci/orange-france-znosi-oplaty-roamingowe,2,3,38741.html
Czy Orange Polska też nie będzie czekać do 15 czerwca??? Co myślicie na ten temat???

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Oficjalne stanowisko Orange Polska na tę chwilę brzmi, że publikacja nowych cenników nastąpi 15 maja czyli na miesiąc przed wejściem w życie nowych przepisów.

 

I pisząc całkiem szczerze, czekam na ten dzień z niecierpliwością i wielką obawą. Jako użytkownik oferty na kartę, martwie się, czy te zmiany nie wpłyną na ceny krajowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

OF wcale nie znosi opłat. Nośny tytuł, treści mniej. Mam nadzieję, że oferty no-limit nie wzrosną z 5 euro do 20 euro jak we Francji 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Też zauważyłem zmiany w cenniku roamingu OF 🙂 Ciekawe jak będzie to wyglądało w Polsce???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Dla mnie Orange powinno zrobić transparentną i weryfikowalną politykę racjonalnego użytkownika (tzw. FUP). Problemem może być to, że dane bilingowe w Orange nie są rzeczywiste od niektórych operatorów roamingowych. Fajnie jakby odpowiednie przeliczniki były na mój Orange (z odpowiednim komentarzem by nie robić reklamacji)... a czy tam będzie 1GB czy 2GB... jakoś nie bywam tak często za granicą by korzystać za wiele...


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Oficjalne stanowisko Orange Polska na tę chwilę brzmi, że publikacja nowych cenników nastąpi 15 maja czyli na miesiąc przed wejściem w życie nowych przepisów.

 

I pisząc całkiem szczerze, czekam na ten dzień z niecierpliwością i wielką obawą. Jako użytkownik oferty na kartę, martwie się, czy te zmiany nie wpłyną na ceny krajowe.

Anonim

Nie dotyczy

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

To czekamy 🙂 Temat do zamknięcia, dzięki za info przyjacielu @Jareku 🙂 Mhm....czyli myślisz że mogą nas czekać podwyżki - cena za minute połączenia wzrośnie?? Ciekawe jak to rozegrają - za 11 dni się okaże......


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Generalnie się zastanawiam, czy oby na pewno do tego 15 poczekają. To trochę ryzykowne - bo wypada ten dzien na podziałek. Spodziewam się (mniej lub bardziej kontrolowanych) przecieków w następnym tygodniu. nie zdziwiłbym sie też, jeśli mimo oficjalnego stanowiska, cenniki zostały jednak opublikowane w czwartek lub piątek (przyszły).

 

Co do zmian - nie śledzę ofert abonamentowych. Moim zdaniem, wiele będzie zależało od tego co zrobią konkurenci. Jestem pewny, że dział prawny miał nie lada wyzwanie z analizowaniem tego co mogą, a co nie. Ja prawnikiem nie jestem, tak więc nie mam bladego pojęcia czego się spodziewać. I stąd też moje obawy - nie wiem jak bardzo będzie można nowych przepisów "unikać" - szczególnie w ofertach na kartę.

Nie wiem też jak to wygląda w Orange France, więc niestety, moje przewidywania mogą być bardzo błędne.

 

Jeśli w jakiejś ofercie abonamentowej jest "cennikowe zero", to podejrzewam, że pojawi się podział na cennik promocyjny i zwykły.

W ofercie na kartę, spodziewam się po prostu wyrównania stawek do krajowych i nic więcej. Pewnie będą lepsze pakiety roamingowe, ale krajowe pakiety raczej nie będą za granicą działały 🙂

 

Zobaczymy jak bardzo się pomyliłem za kilka/naście dni 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Oby było proste rozwiązanie, choć pewnie się nie zanosi...
Anonim

Nie dotyczy

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Myślę że się mało mylisz bo co do ofert na kartę to mam podobne przypuszczenia.....ale w ofertach na aobonament...zobaczymy....myślę że będą wzorować się podobnymi szablonami jak w OF 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Ja nie chcę cen jak we Francji - nie tędy droga 🙂