Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

@Anonim: zerknij sobie https://boutique.orange.fr/mobile/forfait-mini-bloque-2h-50mo-12-mois - ceny są w euro a nie w złotówkach...
Anonim

Nie dotyczy

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Wiem o tym, ale porównaj zarobki we Francji do zarobków w Polsce...można smiało chyba stwierdzić ze 1 zł = 1E


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

To porównaj średnie wynagrodzenia wg Eurostatu. To nie mnożnik kursu euro.
A z drugiej strony my oczekujemy wielu usług z zachodu po niższych cenach...

Wracając do tematu, łatwo napisać, że znosi się opłaty. Ale tam nie dostajesz nolimitu w europie, a najczęściej godzinę-dwie co kilka miesięcy na roaming. Dla mnie wpis na pewnym portalu to wyraz nie odpowiedzialności, niektórzy czytają tylko nagłówki, a potem jadą za granicę i obudzą się z wysokim rachunkiem.

Dla mnie poza cenami OPL powinno postawić na nową jakość w Polsce: prosta, czytelna oferta (a raczej będzie bardziej zagmatwana niż jest) i o ile to możliwe (pisałem już wcześniej czemu będzie trudne) to ułatwienie kontroli kosztów za granicą w postpaidzie.
Anonim

Nie dotyczy

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Zgadzam się z Tobą, myślę że wielu Polakom dwa razy do roku wystarczy paczka 2 GB w roamingu w przystępnej cenie - np 30 zł........do tego smsy i rozmowy po cenach jak w kraju lub jakieś niewielkie paczki minut 200-300 minut/sms i ja byłbym osobiście  zadowolony. Większość Polaków raz do roku jedzie na zagraniczne wakacje na 7-14 dni. Oczywiste jest to że paczki no limit które obowiązują na terenie RP nie wchodziły by na poczet roamingu.

 

ps. tutaj odpowiednik polskiego Nju.....Sosh....ceny żbliżóne do PL......https://shop.sosh.fr/mobile/forfaits-mobiles


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Jako, że ja też karciarz to czekam na info o prepaidzie, bo mam w planie urlop w krajach UE.

 

Tak naprawdę to rozmowy i SMSy średnio mnie interesują. Jak ceny spadną to ok, ale już teraz nie jest to droga sprawa przy okazjonalnej potrzebie. Czekam jedynie na lepsze pakiety neta. Pewnie nie podniosą cen pakietu, tylko dadzą więcej transferu. Klasyk. 🙂

 

Te 2 GB za 30 zł byłoby ok.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

To już niedługo, czekamy na godzinę 0. 🙂

Play i TM już podali cenniki, więc wiadomo czego można się spodziewać. Przynajmniej w postawie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Orange France znosi opłaty roamingowe :) Teraz czas na Polskę???

Play i TM na razie słabo jadą, bo nie uruchomili żadnych serwisów do kontroli kosztów "online". Play szczególne daje sobie 3 miechy na rozliczenie wg starych zasad. Więc ciekawe jak to w praniu będzie wyglądać.