Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38352
  • 1384

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Ale Orange nie wiele daje. Tylko PR.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3313
  • 7907
  • 148

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Dać nie daje, ale powinni wykorzystać temat i atakować reklamami. Konkurencja jeszcze nic nie zaproponowała. Dodatkowo dzięki Orange konkurencja musi się dostosować. A proponuję @Piotrekk85 poczytać cenniki innych operatorów. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38352
  • 1384

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

To poczytaj cennik Smart Plan Lte po 9.03.2017. Nie wiem jak będzie zrobiony biling, ale Orange zmienił cennik dla nowych. U innych jest przynajmniej jasno i konkretnie dla każdej taryfy.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3313
  • 7907
  • 148

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Chodzi Ci o ten Cennik Roaming ? Z tego co widzę nowy Nowy Cennik po 15 czerwca.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38352
  • 1384

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Nie, chodzi mi o ten cennik http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2001736/4099557305.pdf
Wszystkie Smart Plan LTE zakupione po 9.03.2017 cennikowo nie mają żadnego nolimit (poza Orange). Jest to "wepchnięte" w regulamin promocji.

Na stronie http://www.orange.pl/kid,4002412976,id,4002768574,title,Roaming-Orange-Travel,helparticle.html czytamy:
"Jednocześnie jeżeli w ramach abonamentu są dostępne pakiety minut, SMS, MMS czy
nielimitowane rozmowy lub SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w kraju (innych niż Mobilna Sieć Orange) to będą one wykorzystywane również w Strefie 1"
W ramach abo jest tylko nolimit w sieci Orange. Naprawdę nie wiem jak będzie skonfigurowany biling, ale dla mnie literalna interpretacja oznacza stawkę cennikową czyli 29 gr/min.

Dla ofert archiwalnych jest więcej "luk".

Pisałem do BOK przez mój Orange w imieniu znajomych (sam nie mam postpaida). Jedna odpowiedź to potwierdzenie "bezpłatności" połączeń. W drugiej odpowiedź była wymijająca - kopiuj wklej tego co jest na stronie www i cenniku.

I tak uważam, że Orange powinien przygotować zestawienie wszystkich taryf i dać jasne info jak to będzie. Co konkurencja zrobiła o wiele lepiej.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3313
  • 7907
  • 148

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Piotrekk85, no już rozumiem o co Ci chodzi Emotikon: Szczęśliwy Moim zdaniem "Nielimitowane", których nie ma już w nowych cennikach będą obowiązywać. W cenniku, który mi przesłałeś w pkt 8, 8.1 jest informacja -  Opłaty za usługę roaming międzynarodowy w ofercie promocyjnej Smart Plan LTE, Smart Plan LTE tylko SIM określa Cennik usług w roamingu. Nowy Cennik ważny po 15 czerwca w pkt 5 

 

"Jeżeli na danym numerze posiadają Państwo pakiet minut, SMS-ów lub MMS-ów lub usługi nielimitowane dostępne w ramach abonamentu miesięcznego w Państwa planie taryfowym do krajowych operatorów sieci komórkowych (innych niż Mobilna Sieć Orange), mogą Państwo wykorzystać ten pakiet również w Strefie 1".

 

Co Ty na to ? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38352
  • 1384

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Pytanie czy masz to "w abonamencie" czy nie? Dla mnie abonament to cennik. A nie promocja do abonamentu.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3313
  • 7907
  • 148

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Ale Cennik dotyczący roamingu jest teraz osobny, dostosowany do zmian. I dlatego wyraźnie w nowym Cenniku jest informacja - Jeżeli na danym numerze posiadają Państwo...usługi nielimitowane dostępne w ramach abonamentu... Usługi Emotikon: Szczęśliwy

 

Zobaczymy jak to w "praniu" wyjdzie, ale moim zdaniem jest dobrze. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38352
  • 1384

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Wykropkowałeś najważniejsze słowa:
"Jeżeli na danym numerze posiadają Państwo pakiet minut, SMS-ów lub MMS-ów lub usługi nielimitowane dostępne w ramach abonamentu miesięcznego w Państwa planie taryfowym do krajowych operatorów sieci komórkowych (innych niż Mobilna Sieć Orange), mogą Państwo
wykorzystać ten pakiet również w Strefie 1. "

Jest mowa o sieci innej niż Orange...

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3313
  • 7907
  • 148

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

No dotyczy usług nielimitowanych np minut do sieci innych niż Orange, a chciałem zaznaczyć, że mowa jest o usługach dostępnych w Państwa abonamencie.