Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Nicesportspl.com

W przypadku internetu mobilnego w routerze, to na dowolnym urządzeniu łączącym się po wifi można aktywować takie usługi tylko kilkając w guzik. Tak działają usługi. Warto założyć blokadę na usługi premium i usługi elektroniczne.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

pisanie na jakis adres do jakiejs firmy, z ktora nigdy mnie nic nie laczylo, a orange do dnia dzisiejszego nie jest w stanie odpowiedziec za co naliczona zostala oplata i w jaki sposob zostala przeprowadzona autoryzacja. swietna rada...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Nicesportspl.com

W wątku kilka stron temu podałem info jak to wyglądało.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

Czyli kupujac dostep do internetu w Orange, musze pomyslec o wszystkich mozliwych zabezpieczeniach przed "moim" operatorem. Takie cuda tylko w orange...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

wygladalo to dosyc prosto - robot wpisuje losowy numer i potwierdza. Orange nie wymaga zadnej weryfikacji, tylko wysyla dodatkowe obciazenie rachunku dla tego numeru. Pokusilem sie o sprawdzenie i do teraz tak to dziala - nic nie trzeba podawac.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Nicesportspl.com

A jak korzystasz z internetu u dowolnego operatora i przez internet sprzedajesz dom to masz umowę z kupującym czy z Orange? Cała dyskusja już była.

Przeczytaj rozwiązanie wątku - napisz priv do @Artur.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

masz racje mam umowe z kupujacym, ale rozliczenie nastepuje bezposrednio. Dlaczego orange bez mojej zgody posredniczy w transakcji bez mojego pelnomocnictwa?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Nicesportspl.com

Przeczytaj regulamin usługi który był podawany w wątku nie raz. Jeśli udostępniasz komuś internet, to odpowiadasz za to co robi. Niektóre usługi można doliczyć do rachunku. Większość usług jest w porządku jak sklepy z aplikacjami czy fundacje charytatywne.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

Udostepnianie internetu nie daje pelnomocnictwa do zawierania umowy w imieniu uzytkownika. Tylko pelnomocnictwo daje takie uprawnienia. Jezeli ktos w moim imieniu zawiera umowe bez mojej zgody dopuszcza sie oszustwa - polecam lekture k.k.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Nicesportspl.com

Ok. Ale nie wiem czy warto domowników ciągać po prokuraturze lub sądach... Każdy ma wybór.