Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6113
  • 109

Nicesportspl.com

@Ikkaku2603, gdybyś przeczytał wcześniejsze komentarze to wiedziałbyś, że zwroty u niektórych już nastąpiły, ale to długi wątek, więc nie dziwię się, że nie czytałeś całego 😉 Reklamacje dotyczące tej usługi, jeśli ktoś z niej rzeczywiście nie korzystał są w Orange rozpatrywane pozytywnie. Jeśli reklamacja była składana zgodnie z prawem bezpośrednio u nicesportspl.com, to po jej rozpatrzeniu (z tego, co wiem nicesportspl także wszystkie uwzględnia), firma przesyła do nas dane do skorygowania opłaty. Korekta pojawia się na najbliższej fakturze po otrzymaniu przez nas danych. Domyślam się, że u Ciebie korekta pojawi się na najbliższej fakturze.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Nicesportspl.com

Starałem się przeczytać cały ale już się pogubiłem w rozwiązaniu, reklamację składałem do nice sports a w Orange tylko poinformowałem i po blokowałem usługi premium itp

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nicesportspl.com

Ja właśnie też dostałem fakturę za rzekomo zamówione usługi od firmy krzak - Astral Worldwide. Niby coś zamówiłem 01.01.2018 roku ale nikt nie wie co 🙂 Oszustwo po całości. Zastanawiam się tylko kto za tym stoi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Nicesportspl.com

Złóż reklamację na podanego maila.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

Witam,

Złozylem reklamacje zarowno w Orange (w zeszlym tygodniu) jak i pod podanym adresem. Orange nie uznał mojej reklamacji zaslaniajac sie, ze nie jest dostawca uslugi, a na reklamacje zlozona u dostawcy nikt nie odpisuje.

Chetnie skorzystam z oferowanej pomocy.

Dziekuje i pozdrawiam,

Pawel


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Nicesportspl.com

Dostałeś autoodpowiedz od dostawcy?
Anonim

Nie dotyczy

Nicesportspl.com


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

dostalem autoodpowiedz i na tym koniec, ale tam jest napisane tylko o anulowaniu subskrypcji


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Nicesportspl.com

Napisz jeszcze raz

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

w moim przypadku oplata zostala naliczona na numerze, ktorego karta jest w ruterze, wiec nawet nie jest w telefonie, zreszta wedlug tego co znalazlem na ruterze w historii to w tej samej sekundzie mam potwierdzenie zamowienia i rezygnacje. co oczywiscie wskazuje na robota.

Jak dla mnie sytuacja jest dosc mocno wskazujaca na przekret, dlaczego operator wymaga tylko podania numeru telefonu, bez zadnej weryfikacji, ze to ja. Nawet jak dzwonie na BOK to pytaja o kod abonencji, a tu mozna wpisac losowy numer i juz jest oplata naliczona...