Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32454
  • 36880
  • 1371

Nicesportspl.com

A kupujecie kiedyś coś przez internet? Jest też wiele lipnych sklepów. Czy to wina banku że umożliwia przelewy internetowe?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Po głośnych w Polsce aferach z SMS typu premium w nowej umowie miałem już te usługi domyślnie zablokowane.

 

No ale wszystko idzie do przodu więc pojawiły się domyślnie odblokowanie "usługi elektroniczne".

Tak to działa, trzeba się upominać o swoje, nawet jak stoisz teoretycznie na przegranej pozycji.

 

Zauważ, że reklamacja w Orange albo telefonicznie albo listownie - trzeba za to płacić a nuż ileś tam osób zrezygnuje.. 🙂

 

Jak zgłosić reklamację?
  • Zadzwoń na infolinię
    • usługi mobilne 510100100 (dla Klientów indywidualnych) lub 510600600 (dla Klientów biznesowych)
    • usługi stacjonarne 801505505 (dla Klientów indywidualnych) lub 801600006 (dla Klientów biznesowych)
  • Wyślij pismo na adres:

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Bank ma umowy na pośrednictwo z tymi lipnymi sklepami i na tym zarabia?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Piotrekk85 napisał(-a):
A kupujecie kiedyś coś przez internet? Jest też wiele lipnych sklepów. Czy to wina banku że umożliwia przelewy internetowe?

Dobra, schodzicie z tematu. Jak ktoś chce to dlaczego mu bronić. Takie jego prawo. Inna sprawa, że oprócz Artura (Zespół Nasz Orange) nikt z firmy tym się nie zainteresował (a może aż Artur ;). W odpowiedzi na reklamacje nic nie ma że zajmą się tym tematem, sprawdzą.

A powracając do tematu. Ktoś już anulował subskrypcje? Klikał w ten link http://nicesportspl.com/wsc/cancelSubscription lub wpisywał nr telefonu? To bezpieczne?

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Czy to bezpieczne?  - Wystarczy, że wysłałem do nich mejla, teraz pewnie zbombarduje mnie milion spamu z trojanami. Nie klikam w linki do takich firm na komputerze, kliknąłem z Iphone bo jest bezpieczny ale oczywiście żadnej subskrypcji mi nie anulowało.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32454
  • 36880
  • 1371

Nicesportspl.com

To ja Ci powinien, że w planach na 2018 jest wprowadzenie usługi mobile connect. Przepisy nie są przyjęte, ale skutki mogą być opłakane. I też pretensje do operatora że ma usługi? Czy politycy lub mainstreamowe media coś piszą że też będzie można "guzikiem w necie" sprzedać dom lub mieszkanie? Wyolbrzymiam sytuację, ale trzeba blokować wszystko co nie potrzebne, a odblokować na chwilę. Brak w PL porządnych kampanii edukacyjnych na temat zachowania w sieci i tyle.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Dyskutujemy o tym, że Orange POŚREDNICZY w lipnych usługach. Masz coś nowego do dodania w tym temacie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Nicesportspl.com

@Manito  a tak przy okazji spytam, czy sądzisz, że tylko Orange, inni operatorzy nie? Bo jeśli by tak było, to faktycznie byłoby to zastanawiające, możnaby wtedy podejrzewać, że ma jakieś konszachty z tą firmą która naciąga.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Nie ma mowy, żeby taka globalna marka jak Orange miała jakieś konszachty. Chodzi o to, że na tym zarabia.

 

Faktycznie gdzieś to było już wspomniane, że tylko Orange i jakiś nołnejm świadczy pośrednictwo w tej usłudze. Może ktoś z tmobile spróbuje kliknąć w tę reklamę? 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Nicesportspl.com

@Manito  z tonu Twoich poprzednich wypowiedzi można było odczytać, że zarzucasz Orange "współudział", co najmniej wyłudzenie, więc ... a że zarabia na świadczeniu usług... po to istnieje.