Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

Już się spieraliśmy na argumenty, zostaniemy przy swoich. Możemy się przecież różnić 🙂

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Nicesportspl.com

Pakiet Eleven HD kosztuje 14,90zł na miesiąc, ale lepiej sobie kupić hymny Realu Madryt za 21zł na 7 dni, co daje 84zł świadomy zakup tak :).

 

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Ok Piotrekk85, zgoda, będziemy pięknie się różnić:)

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Piotrekk85 napisał(-a):
Dobrze, ale w tym wątku nikt nie udowodnił że aktywacja była błędna - tylko podstawą do zwrotu było niedziałanie serwisu. I to też jest przesłanką do zwrotu opłat.

Ja Ciebie rozumiem, podstawa to przepisy, regulaminy ale ... też zdrowy rozsądek po obu stronach.

Niestety nie zgodzę się z Tobą ponieważ, z drugiej strony, nikt nie udowodnił, że aktywacja nie była błędna, a nawet Artur pisał o błędnie działającym serwisie w tamtym okresie czasu (coś zatem było na rzeczy więc trzeba coś wymyślić).

 

Piotrekk85 napisał(-a):
W tym wątku co najmniej 3 osoby zamówiły to świadomie. Więc nie 100%.

Możesz napisać kto? Wszyscy wskazywaliśmy na zarejestrowanie bez naszej woli. Nie kojarzę nikogo (oprócz Ciebie dla próby i dzięki za to) kto zarejestrował się i narzekał, że nie działa.

 

Mimo złożenia reklamacji 1 dnia nowego roku (odpowiedź oczywiście negatywna dnia następnego) i informacji od Artura niestety dalej kwota wisi, nie mówiąc o kosztach rozmowy z bok.

I tak na marginesie jest jakiś wątek o kosztach rozmów telefonicznych z bok. Mam nielimitowane rozmowy, ale rozmowa z konsultantami jest bardzo droga (prawie 7 zł za 22 minuty rozmowy i słuchania muzyczki)?

 

 Ok z bokiem już wiem - wprowadzili po cichu opłaty. Nawet dzwoniąc przez apkę (co zrobiłem).

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

Koszt na BOK jest w cenniku: 22*0,29=6,38 (wyszukiwarka jest w lupce).

A co do osób: wiele osób edytuje swoje wpisy, więc na dziś znalazłem Sara1 na 17 stronie. Ale ktoś chyba na początku też pisał (bazuje na pamięci).

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Piotrekk85 napisał(-a):
Koszt na BOK jest w cenniku: 22*0,29=6,38 (wyszukiwarka jest w lupce).

Tak już wiem, ale wcześniej tego nie wiedziałem (pewnie nie przeczytałem regulaminu, bez obrazy).

 


Piotrekk85 napisał(-a):
A co do osób: wiele osób edytuje swoje wpisy, więc na dziś znalazłem Sara1 na 17 stronie. Ale ktoś chyba na początku też pisał (bazuje na pamięci).

Sara1 - jeden post użytkownika na forum w stylu dosyć marketingowym. Przypomnę:

 

Sara1 napisał(-a):

Witam,

również dokonałam subskrypcji na portalu nicesportspl.com. Jest to portal który oferuje swoim użytkownikom treści o tematyce sportowej.

Po przeczytaniu regulaminu jasno wynika, by móc korzystać z zawartośći tej strony, należy kliknąć przycisk "AKCEPTUJĘ I PŁACĘ" .Natomiast o wyłączeniu subskrybcji, w regulaminie wskazano, że w ciągu 2 miesięcy od subskrybcji, można odstąpić od umowy i Astral Worldwild zwraca wszelkie koszty poniesione w związku z tym. Ja nie miałam żadnego problemu z wyłaczeniem subskrypcji ani odzyskaniem pobranych opłat.

Dodatkowo jest podany adres email anuluj@aw2000.com i darmowy numer telefonu 0048800012023 w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości.

pozdrawiam 

 

A nie wydaj Ci się dziwny ten komentarz? Jak szybko wszystko załatwiła? Po za tym kobieta korzystająca z płatnego serwisu o piłce nożnej? Proszę ....

Budzą moje zastrzeżenia także błędy takie same jak w regulaminie "subskrybcji". Czyżby pracownik rzeczonej firmy?

A tak na marginesie, Tobie udało się odzyskać kasę?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

Na jednym numerze tak, drugiego chwilowo nie ma w Orange (jest w nju), więc nie. Ale nie czekam.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Piotrekk85 napisał(-a):
Na jednym numerze tak, drugiego chwilowo nie ma w Orange (jest w nju), więc nie. Ale nie czekam.

Dosyć enigmatycznie. Rozumiem, że zarejestrowałeś się, tak jak to przedstawiłeś, wcześniej, zrezygnowałeś z subskrypcji i już kasę Ci zwrócili? Tak szybko? Ja reklamowałem 1 stycznia i mimo obietnic Artura, kasy nie zwrócili do dziś.

Nju mobile to orange chyba, nie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

Mam prepaida, a nie abonament. Więc chyba poszło szybciej. (co do numeru z nju - zostawmy to, nie potrzebuję tam, to numer do różnych testów).

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Nicesportspl.com

To się nadaje do Jaworowicz. Człowiek nawet nie jest świadomy tego, że Orange czy też inny operator dolicza sobie opłaty za dziwne usługi, o których często nie wiemy. Mnie również zafakturowano za te usługi. Opłaty zostały naliczone w grudniu, ale dowiedziałem się o tym dzisiaj i to tylko przez przypadek. Nigdy w życiu nie widziałem strony tej firmy ale 42 zł na fakturze już się znalazły. Na 100% jeżeli nie przejrzałbym faktury to bym ją zapłacił. Są inne sposoby przede wszystkim uczciwego zarabiania pieniędzy o czym Orange nie wie. To co się dzieje wzmaga tylko moją i tak już dużą niechęć do tej firmy. Jestem już po złożeniu reklamacji u Orange w tej sprawie. Póki co operator zmienił mi termin płatności bieżącej faktury do czasu rozpatrzenia reklamacji. Zobaczymy co będzie dalej, chociaż będąc odbiorcą usług Orange od ok. 12 lat nastawiam się na pisma do UOKiK i RPK. Pozdrawiam forumowiczów i życzę szczęścia oraz pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.