Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

Witam.
Nie mam zamiaru płacić za połączenie do Waszej sieci dlatego, że mam problem przez Was.
Otóż chodzi o jakąś stronę nicesportspl.com włączyła się ta usługa znikąd. Pobiera tygodniowo ponad 20zl z groszami. Anulować subskrypcji poprzez stronę, którą wysyła Orange w wiadomości się nie da, ponieważ "nie jesteś zarejestrowany"
Pytam co z tym zrobić i jak to wyłączyć, bo nie zamierzam dawać wam ani grosza więcej za jakieś włączone nie wiadomo skąd usługi, nie wchodząc nawet na takie strony ani nie mając tam konta.

Dodalabym oczywiście screeny, ale się nie da.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nicesportspl.com

Już jestem "z powrotem" i mogę napisać co i jak 🙂 Gwoli wyjaśnienia: nicesportpl.com to w założeniu usługa, dająca dostęp do ekskluzywnych treści związanych z hiszpańską ligą piłkarską, ale to już wiecie. Nie jest to usługa Orange, została uruchomiona przez partnera zewnętrznego, który jest odpowiedzialny za jej działanie. Natomiast za naszym pośrednictwem odbywała się płatność za usługę. Przed udostępnieniem płatności przeprowadziliśmy odpowiednie testy, podczas których serwis działał prawidłowo.

Gdy zgłosiliście do nas problemy z dostępem do nicesportpl.com, na czas wyjaśnienia sprawy serwis został wstrzymany i przestały być możliwe kolejne aktywacje.

Reklamacje związane z włączeniem nicesportpl.com powinny być kierowane do partnera odpowiedzialnego za usługę, który po uznaniu reklamacji zleci rozliczenie Waszych kont/rachunków u nas. Reklamacje składajcie proszę na adres mailowy partnera: anuluj@aw2000.com


Jeśli już zgłosiliście reklamację do Orange Polska, to zostanie ona uznana pozytywnie, a pobrane środki wrócą na konto lub zostaną skorygowane na fakturze. Także w sytuacji, jeśli reklamacja wcześniej nie została uznana. Jeśli złożyliście u nas reklamację, a nie została ona jeszcze uznana - proszę dajcie mi znać przez wiadomość prywatną - pomogę.

Przepraszamy i zapewniamy, że zawsze Was słuchamy i odpowiadamy na Wasze potrzeby.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

424 ODPOW. 424

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

Skontaktuj się z bok na czacie http://orange.pl lub dzowniąc na 510100100

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Nicesportspl.com

Witam, mam ten sam problem, doliczyli do rachunku 20 zł bez mojej zgody, udało Ci się rozwiązać problem?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Nicesportspl.com

Witam, mam to samo, przeglądałem olx i coś wyskoczyło na dole jakaś reklama, wydawało mi się że to zamknołem a za chwilę przychodzą sms o jakiejś wykupionej usłudze na 7 dni za 21 zł! i że będzie się przedłużać automatycznie.

Najlepsze że już jest doliczone do rachunku za ten miesiąc, to jakieś jajca są, jak to dziadostwo wyłączyć w Orange?.

Piszcie jak coś się uda w temacie, najwyżej jutro do salonu trzeba będzie iść, masakra jakaś, nigdy czegoś takiego nie przerabiałem co za syf, jakby człowiek nie miał innych problemów.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Nicesportspl.com

To jakiś wałek jest, jutro rano dzwonię do bok-u, mam Orange internet od 12lat i pierwszy raz coś takiego, na tą stroną wejść się nie da, anulować "usługi" się też nie da bo nie jesteś zarejestrowany, pytanie skoro nie jestem to jak usługę włączyłem? Warunki usług dodatkowych Orange wykluczają żebym to nawet włączył przez przypadek...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

A może coś na komórce było aktywowane? Przy jakiej pozycji jest ona na fakturze?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Nicesportspl.com

Mam Karte SIM w routerze wiec dostęp tylko przez wifi


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

Ok. Ale są różne strony co można aktywować różne usługi. Czytasz smsy co przychodzą na router?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Nicesportspl.com

W wykazie jest przy pozycji- usługa elektroniczna, ciekawe jak można aktywować nie wchodząc na stronę , nie wpisując numeru internetu ani nic nie wysyłając z pozycji tabletu ani routera. Czytam smsy i pisze jedynie tyle"

Otrzymujesz dostep do nicesports, koszt 20.91 zl co 7 dni. Rezygnacja:http://nicesportspl.com/wsc/cancelSubscription. Twoje potwierdzenie warunkow zamowionej uslugi dostepu znajdziesz po zalogowaniu sie na www.orange.pl/mojorange w zakladce Dodatkowe Zamowienia. Pozdrawiamy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

Przez mój Orange załóż blokadę na usługi elektroniczne. Takie usługi niestety można aktywować przez kliknięcie przycisku na stronie www.

Strona sugeruje że jest do dostęp do jakiś meczy. Nikt z domowników tego nie robił?