Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kupno telefonu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Kupno telefonu

Witam, zakupiłem jakąś godzinę temu telefon na stronie orange (nie jestem klientem orange) i do teraz nie przyszło mi potwierdzenie zamówienia na email. O co chodzi?

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Kupno telefonu

@countek zapisałeś sobie numer zamówienia, które otrzymałeś na stronie sklepu?

Jak masz numer zamówienia, to możesz sprawdzić na infolinii lub na czacie na jakim etapie jest Twoje zamówienie.

Może są obecnie jakieś opóźnienia i za jakiś czas e-mail zostanie wysłany.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Kupno telefonu

Tak mam na szczęście włączoną stronę z numerem zamówienia. Próbowałem sprawdzić to na stronie ze statusami zamówień, lecz tam potrzebny jest numer pesel,a klientem orange nie jestem 😞


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Kupno telefonu

@countek zapisz sobie te dane i/lub skopuj, aby nie utracić. Proponuję podpytać się na infolinii 510 100 100, podając numer zamówienia. Jak by nie mogli znaleźć, bo zamówienie się przetwarza, to proponuję sprawdzić za jakiś czas.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Kupno telefonu

Potwierdzenie może do spamu wpadło.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Kupno telefonu

Niestety w spamie tego nie ma. Pisałem z konsultantką, to mimo tego, że w statusach zamówień widzę je, że jest przyjęte o godzinie 16.45 i jest w trakcie realizacji, to konsultankta u siebie tego zamówienia nie widziała. Jedyne co mi poradziła to poczekać do jutra. Strasznie dziwne mi się to wydaje : [


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Kupno telefonu

Coś już wiadomo?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Kupno telefonu

up

Konsultantki twierdzą, że do zamówienia jest potrzebny numer pesel, bo zamawiałem jako osoba prywatna sam telefon bez żadnych umów. DA SIĘ COŚ Z TYM ZROBIĆ ŻEBYM WIEDZIAŁ CZY KUPIŁEM TEN TELEFON?

 

______________

* Wpis edytowany - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kupno telefonu

A nic nadal na maila nie dostałeś?