Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Wpisz proszę: http://google.com

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

@spiro , zrobione...zmieniono aktywny profil i wskoczył port 8080...ok? Bez włażenia w zaawansowane.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Zgadza się - nic więcej nie ruszamy.

 

Wejdź do 2- skrzynka email i tam gdzieś powinny być opcje -> konta email i po wybraniu powinna ci się pokazać lista skrzynek z Multiboxem na początku. Podświetl ją, wybierz opcje, a następnie edytuj. Napisz lub porób zdjęcia (uważaj na dane logowania - te lepiej wygumkować) wszystkim ustawieniom.

UWAGA! Proszę wybierać na telefonie tylko te działania które wymieniłem.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

@spiro , jak wpierw kliknąłem w skrzynkę e-mail-wybierz, to wyświetliła mi się ta skrzynka z brakiem wiadomości, czyli ok. Kreator konfiguracji szybko wskoczył i nie mam już wśród kont odchyłów. Jest Multibox.

Myślę więc, że czas na utworzenie wiadomości do testera, ale tym razem z telefonu.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Ponawiam prośbę o listę opcji skrzynki z konfiguracją pod Multiboxa, o której pisałem wyżej.

I powstrzymanie się od innych działań do czasu sprawdzenia ustawień.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Nie można uzyskać dostępu do serwera, ale ok...żoneczka ponagla do spania...wicie, rozumicie Emotikon: Mrugający. Na dzisiaj dziękuję Ci @spiro  za swój cenny czas poświęcony dla mnie. Będzie dobrze, jak jutro na spokojnie to ogarnę. Twoje podpowiedzi są bezcenne...dobrej nocy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)


@spironapisał(-a)

Ponawiam prośbę o listę opcji skrzynki z konfiguracją pod Multiboxa, o której pisałem wyżej.

I powstrzymanie się od innych działań do czasu sprawdzenia ustawień.


@spiro , zrobiłem dokładnie wszystko tak, jak kazałeś. Pojawiło mi się konto Multiboxa i po wpisaniu ciągu adresu z hasłem, sprawdzało zapis i konfiguracja została przeprowadzona. Natychmiast załadowała się lista kont i na pierwszym miejscu było z domeny hotmail.live, a MultiBox był nieco niżej. No i teraz mam dwa takie same adresy z konta MultiBoxa. Na każdym z nich jest lista i jedna wysłana wiadomość. Nie wiem, co jeszcze trzeba zrobić, bo w wersji webowej wchodzę z zakładki Multi Boxa a nie z adresu https://poczta.orange.pl czy https://webmail.orange.pl, ponieważ wyskakuje błąd serwera. Ale jak już jestem zalogowany, to z obu wklejanych po kolei, mam podgląd skrzynki. Porobiłem parę fotek z telefonu, ale muszę pousuwać moje dane. Może to już ok? Tylko że jak mi kazałeś utworzyć profil Orange.Net, to może te dwa jednakowe konta się pojawiły. Zgłupłem deczko, bo przewertowałem wzdłuż i wszerz po wiele razy i nie zauważyłem akcji z błędami (dzisiaj).

1 konto.PNG2 konto.PNG

Zauważ różnice w pisowni Multiboxa. Multi Box to po Twoich podpowiedziach. Multibox było w oryginalnych zapisach w telefonie, a jednak mają dobrze i tak samo skonfigurowane ustawienia (tak sądzę po przewertowaniu ustawień).


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Ok, zatem nas interesuje ta skrzynka ze spacją. jak wejdziesz do skrzynki to z opcji wybierz pobierz i daj znać czy pobrało, ewentualnie jakie komunikaty się pojawiły.

 

Ale jak już jestem zalogowany, to z obu wklejanych po kolei, mam podgląd skrzynki.

Wersja przeglądarkowa to jedno, a wersja z klientem poczty to druga sprawa. Z tego co pisałeś wcześniej wynikało, ze przeglądarka ma problem ogólny z działaniem i w szczególności z multiboxem. Stąd mój pomysł żeby korzystać tylko z klienta poczty (czyli taki outlook, tylko prymitywniejszy). jeśli wystarczy ci wersja z przeglądarki która jak piszesz działa, to wersję kliencką można zostawić (a nawet usunąć). No chyba że jest coś jeszcze o czym nie wiem...

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

@spiro ...Przetwarzanie...chwila trwa i komunikat Brak nowych e-mail i szybko jest OK, że nawet nie zdążę kliknąć. Wygląda zatem, że działa na telefonie i na webowej...chociaż tam nie po adresach, tylko jak wspominałem, z zakładki Multi Box. I to nie ze wszystkich. To niuanse, o których nie wspomnę. Jest ok?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Konfiguracja konta e-mail w Multi Box w SG GT-S5610 (Utopia)

Wygląda na ok. Wyślij z telefonu testowego maila do siebie to sprawdzimy czy a) wysyła poprawnie b) czy na pewno odbiór na telu jest skonfigurowany prawidłowo (telefon powinien pobrać tego maila jako nowego, tylko pobierz maile po kilkunastu sekundach od wysłania). 

Z tego wszystkiego odpaliłem pakiet internetowy na swojej simce i walczę na swoim b2700. Jak będę miał więcej danych to założe nowy temat w odpowiednim dziale.

edit: uprzedzając - o ile odbieranie działa bez problemu o tyle z wysyłaniem może być problem