Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 64
  • 0

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?

I w końcu nikt nie napisał jaki jest praktyczny przelicznik...
To inaczej, czy ktoś, kto ma Orange Energia mógłby po prostu napisać, ile kosztowała 1 KWh w np. 2020, 2019 ale pod warunkiem, że będzie to cena po upływie okresu promocyjnego, który ten ktoś miał?
W ten sposób tą cenę porówna się do ceny danego operatora, jaką miał w tych latach i będzie to wskaźnik, czy opłaca się to w kolejnych latach umowy w stosunku do obecnego operatora.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?

Nikt takich danych hurtowych Ci nie poda na forum.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 64
  • 0

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?

Chodzi mi o cenę 1kWh z rachunku Orange Energia za np. rok 2019 i 2020, kiedy ktoś nie ma już okresu promocyjnego.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 150
  • 0

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?

@leszek109 ja tam już sobie dałem spokój z tymi pytaniami na tym forum, bo wygląda na to, że ludzie tutaj nie mają pojęcia o co nam chodzi... jeden wyjeżdża z kupowaniem prądu od "elektrowni", drugi pisze o jakichś cenach hurtowych, gdy Tobie chodzi o cenę z faktury użytkownika indywidualnego, ciężko jest cokolwiek się dowiedzieć.

 

Ta trudność w uzyskaniu informacji zdecydowała, że wybrałem inną ofertę i po prostu nie zaprzątam sobie głowy Orange Energia. To nie będzie dobra oferta, po prostu.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7643
  • 31

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?

to jest forum o internetach i telefonach, a nie o prądzie, więc tak, dajcie sobie spokój.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?

Wątek dotyczy podania wskaźnika (BASE_Y). To zdecydujcie się o co pytacie.

Jeśli szukacie stawek dla klientów indywidualnych, na dole strony jest sekcja Regulaminy i cenniki. W sekcji archiwalne są stare rzeczy.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 64
  • 0

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?

No to słabo...

Post jest w kategorii "Inna oferta", jakby nie patrzeć Orange Energia pod to podchodzi.

A prośba jest banalna o podanie ceny za 1KWh, jaka wychodzi z faktury Orange Energia od kogoś, kto to ma od min. roku, czyli po okresie promocyjnym.

Co ciekawe nie znalazłem nigdzie takiej informacji, może jednak ktoś się znajdzie uprzejmy...

Przecież to nie jest "rocket science".


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 64
  • 0

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?

@Piotrekk85 W Regulaminach i cennikach nie ma stawek za 1kWh poza okresem promocyjnym, TYLKO w okresie promocji. Stąd moje pytanie/prośba.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 150
  • 0

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?

@Piotrekk85 Ja tylko dodam, że tytuł wątku nie mówi nic o BASE_Y, oraz moja prośba z pierwszego wpisu jest następująca:
Weźmy to na przykładzie - ile kosztowała energia w 2020 roku (obecnie w pakiecie Komfort 0,2799) - dzięki temu będę wiedział o jaki procent została podniesiona cena.

 

Zatem ja jestem zdecydowany czego potrzebuję i o to pytam od początku. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jaka była cena energii w 2020 i wcześniej?

Jeśli chodzi o Orange Energia spółka zoo, to przez kilka lat nie było cennika niepromocyjnego. W przypadku braku przedłużania lojalki była oferta sprzedawcy rezerwowego. Jeśli chodzi o cennik Orange Polska SA, to niebawem sprawdzę i dam znać.