Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć usługę Chroń Dzieci w Sieci?

ROZWIĄZANE

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć usługę Chroń Dzieci w Sieci?

Mam taką samą sytuację, została włączona usługa mimo, że wysyłałąm smsa o treści STOP CDWS. Pobrano mi już za to opłatę 4.99. Na stronie orange chroń swoje dziecko nei ma opcji zeby sie zalogowac bo numer tel juz isnieje a email nie jest w bazie. Paranoja, naciąganie ludzi. Orange to najgorsza firma telekomunikacyjna. Niepolecam nikomu!!!


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć usługę Chroń Dzieci w Sieci?

"numer na który wysłałeś smsa jest nieprawidłowy, sprawdź numer i spróbuj ponownie"


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak wyłączyć usługę Chroń Dzieci w Sieci?


@thomsetnapisał(-a)

"numer na który wysłałeś smsa jest nieprawidłowy, sprawdź numer i spróbuj ponownie"


Wystarczy zalogować się do Nowy Mój Orange i w zakładce Pakiety i Usługi Dodatkowe - Ustawienia Blokady znajdziesz odpowiednią opcję. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć usługę Chroń Dzieci w Sieci?

Witam, oczywiście ze zrobiłam jak polecacie..ale oczywiści w tym miesiącu znów mi pobrali za tą usługę..nie wiadomo czemu..a trzeci miesiąc z góry  wysyłam: "STOP.."

Porażka i złodziejstwo w biały dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć usługę Chroń Dzieci w Sieci?

@Hema, porozmawiaj na czacie i zgłoś reklamację.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Jak wyłączyć usługę Chroń Dzieci w Sieci?

Wątpliwości budzi sposób w jaki uruchamiacie usługę klientom, u mojego ojca jest już druga taka sytuacja gdy pojawia się wiadomość na ekranie w trakcie normalnego użytkowania telefonu, a ten przypadkiem przesuwając palce po telefonie klika w to co mu się pojawia. Taka praktyka jest nieuczciwa. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć usługę Chroń Dzieci w Sieci?

"Usługę można wyłączyć w każdym momencie za pośrednictwem Serwisu " - no niestety mimo prób tej złodziejskiej usługi nie da się wyłączyć co raczej jest celowym działaniem. Nie dostałem żadnego sms z informacją itp Po prostu dawaj kasę bo nam się należy.

 

________________
* Usunięto nieaktywny link do video – moderator Michał

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłączyć usługę Chroń Dzieci w Sieci?

Film nie jest dostepny. Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt