Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie numer usługi?

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Gdzie numer usługi?

Witajcie 😄

Przychodzę z kolejnym pytaniem.

Odebrałam dziś smartwatcha bez abonamentu. Czy będę miała gdzieś numer usługi aby zarejestrować się do Mój Orange? Chciałabym zamówić kartę esim, a widzę że bez tego nie da rady inaczej niż na infolini lub w salonie, a zależy mi, żeby zamówić przez internet 🙈

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18462
  • 52787
  • 713

Gdzie numer usługi?

@PandziaS jak chcesz korzystać z usług Orange, to trzeba, aby był numer w Orange. Możesz najpierw przetestować sobie usługi Orange jak nie masz przekonania. Starter Orange to kosz 5 zł, czas do testów 14 dni, na koncie masz minimum 6 GB i 5 zł. Możesz również aktywować FLEX-a. Jeżeli zrezygnujesz przed upływem 14 dni, to dostaniesz zwrot opłaty za plan.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18462
  • 52787
  • 713

Gdzie numer usługi?

@PandziaS do Mój Orange rejestrujesz się numerem telefonu, który masz w Orange. Może to być również numer ma kartę, jeśli nie masz abonamentu.

W przypadku numeru na kartę, można tylko wymienić na eSIM. Nie da się dobrać dodatkowej eSIM.

Możesz również skorzystać z FLEX-a, gdzie przy najniższym abonamencie masz dwie karty SIM lub eSIM.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Gdzie numer usługi?

@ketrasaArtur właśnie problem w tym, że nie mam żadnego numeru w Orange, jedyne co to tego smartwatcha na raty.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18462
  • 52787
  • 713

Gdzie numer usługi?

@PandziaS jeżeli chcesz, aby na zegarku działał eSIM Orange, to potrzebny jest Tobie numer na kartę lub FLEX. Nikt od tak nie udostępni karty eSIM bez posiadania numeru.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Gdzie numer usługi?

@ketrasaArtur czyli muszę najpierw przenieść numer, a później złożyć wniosek o esim?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Gdzie numer usługi?

@PandziaS 

No żeby mieć jakąś usługę w Orange to musisz jakąś umowę na usługi telekomunikacyjne z Orange zawrzeć. Przeniesienie numeru jest jedną z opcji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18462
  • 52787
  • 713

Gdzie numer usługi?

@PandziaS jak chcesz korzystać z usług Orange, to trzeba, aby był numer w Orange. Możesz najpierw przetestować sobie usługi Orange jak nie masz przekonania. Starter Orange to kosz 5 zł, czas do testów 14 dni, na koncie masz minimum 6 GB i 5 zł. Możesz również aktywować FLEX-a. Jeżeli zrezygnujesz przed upływem 14 dni, to dostaniesz zwrot opłaty za plan.