Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

► Temat został przeniesiony z kategorii Internet domowy (etykiety: klient indywidualny, Neostrada, inne dot. internetu domowego) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam. Mam pytanie. Posiadam u siebie w domu Neostradę. Ostatnio dowiedziałem się, że Orange oferuje McAffee w ramach wymienionej w tytule usługi. Próbowałem ją włączyć ale niestety, za każdym razem ukazuje się taki błąd: https://prnt.sc/jx9luu

Pomijając fakt że owa podstrona wygląda na trochę zbugowaną (rozjechane zakładki itd.) to moje pytanie brzmi - czy da się ten antywir w jakikolwiek sposób aktywować? Rozmowa na infolinii była męcząca, przekierowywano mnie o działu sprzedaży do technicznego a później znów do punktu wyjścia. Ostatecznie nic nie udało się załatwić. Będę wdzięczny za ewentualne odpowiedzi.

26 ODPOW. 26

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

Masz jakiś bug na kartotece w Orange. Trzeba to zgłosić na bok, odczekać na naprawę i potem aktywować. Innej opcji nie znam.
Anonim

Nie dotyczy

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

Ale masz zawsze Cybertarcze gdzie czuwa.

Anonim

Nie dotyczy

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

@mimielak, a CyberTarczy nie posiadasz, czy nie wiesz, że dba o Twoje bezpieczeństwo?

https://cert.orange.pl/cybertarcza


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

To inny poziom ochrony...
Anonim

Nie dotyczy

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

@Piotrekk85, znowu czarujesz? To podstawowy zasób dla Neostrady. Ja proponuję antywirusa Nortona. Jest rewelacyjny.

Anonim

Nie dotyczy

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

@Piotrekk85A McAfee to jest zamulać Internetu jakich mało tez taki posiadasz ?  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

Cybertarcza to nie antywirus.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

Najlepiej nic nie instalować... I pisać bzdury.
Anonim

Nie dotyczy

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

@Piotrekk85, czytaj dokładnie i nie zamydlaj tematu co się z czym jeEmotikon: Język