Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

Anonim

Nie dotyczy

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

@mimielakZa 100 zł masz chronionych 5 urządzeń na Nortonie czy Windows android czy IOS.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

Ale trzeba wydać 100 zł naraz, nie każdy tyle może.
Anonim

Nie dotyczy

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

Jak się nie ma takiej kwoty to trzeba skorzystać z Oferty Orange będzie taniej ale czy bezpieczniej to nie wiem gdzie ten program będzie działał ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

Nic Ci nigdy nie da pełnej ochrony.
Anonim

Nie dotyczy

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

A co jest cenniejsze Twoim zdaniem? Klepanie maski, czy ostrożna jazda? Miesiąc "odpuścisz" za paliwo z paru stów wydawanych i paru innych "przyjemności", a bezpieczne surfowanie pewniejsze niż krytykowany McAfee na poważnych forach. Wczoraj np. skorzystałem ze zdalnego czatu z obsługą Norton Power Eraser, gdzie przeciętny użytkownik nie ma bladego pojęcia o działaniu plików systemowych, a tutaj proszę, minutka-pięć i pełna diagnostyka. Profesjonalizm w każdym calu i detalu. Czyż nie warto?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

Ok, ale autor tego wątku nie szuka rad jaki antywirus pobrać tylko jak aktywować usługę w Orange.

Opinie o nortonie są podzielone https://m.opineo.pl/opinie-479160-norton-360.html jak o wszystkich. Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150
Przeniesione:

Ebezpieczeństwo - nie mogę włączyć

Wątek o podejściu do zagadnień poruszanych na forum (i in. sprawach) został przeniesiony do innego tematu 😉