Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32707
  • 38349
  • 1384

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange

Ale jeśli telefon był zabezpieczony pinem, to raczej budzik pinu nie wpisał jak telefon się włączył.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange

Telefon przywracany dwukrotnie do fabrycznych z ledwo poprawionymi wlasnymi ustawieniami, żadnego budzika ani alarmu (dopiero się oswajam z androidem, zawsze korzystałam z iOS). Nie był podpięty do ładowarki.

Anonim

Nie dotyczy

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange

Bez wpisania pinu sim karty telefon nie zaloguje się do sieci, zgłoszenie wszystko wyjaśni @Alicjaa, tu na Forum to możemy zgadywać do końca roku co się dzieje z kontem i sim kartą.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange

Mieszkamy w trójkę, wszystkie 3 jechałyśmy na lotnisko, w trakcie powrotu z lotniska znajoma z którą jechałam powiedziała, że "jestem w sieci" , w trakcie rozmowy z jej telefonu z odwożoną lokatorką ta powiedziała mi, że też dostała powiadomienie o mojej aktywności i to dokładnie o tej samej godzinie. Dwie osoby, ta sama godzina, a telefon leżał w domu wyłączony zamknięty na klucz. Nikt nie ma kluczy, nie miał takiej możliwości aby Sobie go włączyć w mieszkaniu pod moją nieobecność


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32707
  • 38349
  • 1384

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange

A jeszcze mam bardziej prozaiczną przyczynę. Czasem te smsy docierają z opóźnieniem - nie dzwoniły do Ciebie rano? gdy nie odebrałaś połączenia a potem byłaś w sieci?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange

Telefon wyłączyłam około 22:00 , rano około 10:00 jedna próbowała się ze mną połączyć, druga dnia poprzedniego, a obie dostały 14:49  SMS iż jestem w sieci i można się ze mną skontaktować- telefon włączyłam dopiero po powrocie czyli około 15:15 i było to moje pierwsze logowanie od dnia poprzedniego


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32707
  • 38349
  • 1384

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange

Zostaje zrobienie zgłoszenia jak radził @Anonim. Tylko nie wiem czy coś się dowiesz, bo dane o logowaniach są dosyć wrażliwe i nie wiem czy w procesie reklamacji je uzyskasz. To zawsze indywidualna sprawa.
Anonim

Nie dotyczy

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange

@Piotrekk85 wyjaśnią kto się logował do Mój Orange i sprawę aktywności karty sim ;0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32707
  • 38349
  • 1384

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange

No nie wiem czy Orange tak łatwo udostępnić id urządzenia gdzie logowano się do mój Orange ale próbować warto.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dziwne problemy z telefonem w sieci orange


@Alicjaanapisał(-a)

Mieszkamy w trójkę, wszystkie 3 jechałyśmy na lotnisko, w trakcie powrotu z lotniska znajoma z którą jechałam powiedziała, że "jestem w sieci" , w trakcie rozmowy z jej telefonu z odwożoną lokatorką ta powiedziała mi, że też dostała powiadomienie o mojej aktywności i to dokładnie o tej samej godzinie. Dwie osoby, ta sama godzina, a telefon leżał w domu wyłączony zamknięty na klucz. Nikt nie ma kluczy, nie miał takiej możliwości aby Sobie go włączyć w mieszkaniu pod moją nieobecność.


Może to są "zaległe" sms-y i odnoszą się do wczorajszego dnia? Miałem tak parę razy, że sms przychodził ze sporym opóźnieniem, nazajutrz.

Niech koleżanka sprawdzi, jeśli nie skasowała, we właściwościach tego sms-a z powiadomieniem, jaka jest data/godzina nadania tego sms-a i czy jest inna niż faktyczna godzina odbioru na telefonie...