Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Decyzja UOKiK - aktywacja usług


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Decyzja UOKiK - aktywacja usług

https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=18125

 

Spokojnie - Orange już przygotowało coś nowego 😇

15 ODPOW. 15

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Decyzja UOKiK - aktywacja usług

@Piotrekk85 czyli zabronione w tej formie... Myślisz, że będzie inna?? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Decyzja UOKiK - aktywacja usług

Pewnie coś nowego się pojawi.

Anonim

Nie dotyczy

Decyzja UOKiK - aktywacja usług


@Piotrekk85napisał(-a)

https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=18125

 

Spokojnie - Orange już przygotowało coś nowego 😇


Ciekawe jaka niespodzianka w 2022 roku?

samo aktywujące się usługi 😄

Anonim

Nie dotyczy

Decyzja UOKiK - aktywacja usług

Dla mnie te usługi elektroniczne to jakaś parodia. Propozycja włączenia usługi w formie flash SMS? Jasne przychodzą powiadomienia. Czasem użytkownik przegapi, czasem nie wiem dziecko nie zwróci uwagi. Ok rozumiem włączenie przez wydanie SMS. Konkretna komenda na dany numer. A nie, że przez przypadek nawet. Ładne ciebie ludzi. I tak późno decyzja jak na moje oko 

Anonim

Nie dotyczy

Decyzja UOKiK - aktywacja usług

@Anonim  decyzje są z dużym opużnieniem, bo mało kto to zgłasza, te praktyki są popularne u nas, operator ma prowizję z takich usług, więc czemu miałby nie skorzystać, kary widocznie są za niskie i się to i tak opłaca.

Anonim

Nie dotyczy

Decyzja UOKiK - aktywacja usług

@Anonim jasne operatorowi to się opłaca. Spoko osób pewnie przeboleje, wyłączy by dalej nie biło opłat. Część osób złożyła reklamację i zwrot środków im wystarczył. Żeby to poszło dalej do UOKiK rzeczywiście komuś musiało się chcieć 

Anonim

Nie dotyczy

Decyzja UOKiK - aktywacja usług

@Anonim  inna sprawa, to takie decyzje nie od razu są wdrażane, jak ma się dobrego prawnika to można kilka lat się odwoływać, duże korporacje mają dobrych prawników i to jest ich atut, klient indywidualny nie ma szans na tym polu, dopiero masowe zgłoszenia mają moc sprawczą.

Anonim

Nie dotyczy

Decyzja UOKiK - aktywacja usług

@Anonim zgadza się. Typowe starcie Dawid konta Goliat. Ten to nie temat gdzie ja osobiście bym do prawnika szła (koszt zacznie większe) niż za usługę. Ale można być wdzięcznym tym co się chciało im chcieć i pchnęli temat dalej. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Decyzja UOKiK - aktywacja usług

@Anonim , urzędy mają określone ramy postępowań i wystarczy dogłębnie się w nie wczytać, by konkretny problem był przedmiotem ich działań. Dobrze "skrojone" pismo, nawet z pomocą internetu, nie znika w czeluściach. Najlepszą i najprostszą formą jest platforma ePUAP. Niestety, z własnego doświadczenia wiem, że pismo trafia w formie elektronicznej, a czasem wraca tradycyjną pocztą. Ale i tak potrzepałem urzędnikiem niższego szczebla, skoro dowiedział się o skardze od samej "wierchuszki". Trzeba dziękować wytrwałym, że doprowadzili do finału przed UOKiK😊 To zupełnie coś innego niż aplikacja Sygnalista. W to się nie bawcie i lepiej kochajcie się😊