DGT 7400-FWT - kwestia własności


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

DGT 7400-FWT - kwestia własności

Dowiedziałem się niedawno o prowadzonym już demontażu modemów GSM DGT 7400-FWT, montowanych w ramach usługi GSM4F jeszcze w czasach Telekomunikacji Polskiej. Dla niewtajemniczonych - służą one do podłączenia telefonu stacjonarnego do sieci GSM, instalacja polega na włożeniu karty SIM, podłączeniu telefonu, anteny oraz zasilacza.

 

Jak wygląda kwestia własności tych urządzeń? Czy taki sprzęt teoretycznie nadal należy do Orange, czy przeszedł on na użytkownika?

ElectroTiel_0-1779219165502.png

Fotografia pochodzi ze starego wątku sprzedażowego na Elektrodzie - przy okazji pragnę zapytać, czy w ogóle można takie urządzenie sprzedać?

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2516
  • 11099
  • 94

DGT 7400-FWT - kwestia własności

To zapewne zależy od tego co jest w umowie - czy to wypożyczenie czy nie, sprawdź jeśli masz taką możliwość, zajrzyj na Mój Orange. Ale sądzę że na tym sprzęcie operatorowi nie zależy bo to będzie zawsze koszt utylizacji takiego sprzętu a dla Ciebie zapewne ma większą wartość.