Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cybertarcza łapie jako wyłączony z ochrony, pomimo testu na Neostradzie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Cybertarcza łapie jako wyłączony z ochrony, pomimo testu na Neostradzie

Posty wydzielone z tematu "Zatrzymane chwile" - moderator Wojciech.

 

@Mariusz , a kto się podejmie wyzwania i "przyłapie" Emotikon: Mrugający Piotrka na psuciu forum? Mamy takiego speca od speców psocących?

@Rosiu , zgłaszałem Wam dzisiaj, ale to grubsza sprawka, bo wciąż aktualna 

CT 1106.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Cybertarcza łapie jako wyłączony z ochrony, pomimo testu na Neostradzie

12 ODPOW. 12

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zatrzymane chwile

@Anonim, a no, trzeba byłoby się dobrze zaczaić i złapać na gorącym uczynku 😛

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Mariusz , też tak masz w swojej przeglądarce? Bo mnie to niepokoi bardzo. To też będzie w gestii @Rosiu ? Mam w końcu Neostradę i uważam to za niebezpieczny objaw.

2020-01-06.png


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Zatrzymane chwile

@Anonim  robisz łapankę na @Piotrekk85  -.- trochę to smutne 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  robisz łapankę na @Piotrekk85  -.- trochę to smutne 


@Citi2017 , żebyś mnie nie oskarżał bezpodstawnie, to jak byś dokładnie czytał pogaduchy, widziałbyś wpis @Kinga  Emotikon: Zaskoczony Potwierdziła w priv, a co, niech Cię dręczy całą noc Emotikon: Smutny


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Zatrzymane chwile

185.234.x.x? Bo przyszło coś takiego, ale to jest IP totalnie spoza OPL, estońskie jakieś.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Cybertarcza łapie jako wyłączony z ochrony, pomimo testu na Neostradzie


@Anonimnapisał(-a)

@Mariusz , a kto się podejmie wyzwania i "przyłapie" Emotikon: Mrugający Piotrka na psuciu forum? Mamy takiego speca od speców psocących?

@Rosiu , zgłaszałem Wam dzisiaj, ale to grubsza sprawka, bo wciąż aktualna 

CT 1106.PNG


U mnie to samo wyskajuje, ale ja nie man neta z Orange. Czyli @Anonim zostakes potraktowany jako uzytkownik z poza Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Rosiunapisał(-a)

185.234.x.x? Bo przyszło coś takiego, ale to jest IP totalnie spoza OPL, estońskie jakieś.


@Rosiu, ja się nie muszę znać na wszystkim, ale tylko tyle i aż tyle informacji od Ciebie? Przecież nie wchodzę na ściernisko, tylko poruszam się w obrębie NO i CT w ramach Neostrady. Nie powiesz mi, że to wina @ketrasaArtur , który "podrzuca" kukułcze jajo?


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Zatrzymane chwile

Chcę się upewnić, czy to IP z Twojego zgłoszenia. Jeśli tak, to nie jest to IP Orange'owe.

Ja się nie znam na Waszych jajkach 🙂 i szczerze mówiąc nie rozumiem o co w tym akurat aspekcie wątku chodzi.

Anonim

Nie dotyczy

Cybertarcza łapie jako wyłączony z ochrony, pomimo testu na Neostradzie


@Rosiunapisał(-a)

Chcę się upewnić, czy to IP z Twojego zgłoszenia. Jeśli tak, to nie jest to IP Orange'owe.

Ja się nie znam na Waszych jajkach 🙂 i szczerze mówiąc nie rozumiem o co w tym akurat aspekcie wątku chodzi.


@Rosiu, moje zgłoszenie dotyczyło tego IP. Dzisiaj z innego IP, ale skoro uważasz, że to nie Wasza bajka...hmmm Emotikon: ZaskoczonyEmotikon: Smutny Mogę od siebie dodać tylko tyle, że skoro Wam płacę za usługi, to dobrze by było znać przynajmniej, dlaczego CT nie może określić poziomu bezpieczeństwa w mojej Neostradzie? A ten przykład z forum NO, to też moje "jajka"? 

Edge zch.PNG

@Rosiu  i moderatorzy, spójrzcie na ikonkę u góry i tę na dole z Edge. Windows 10 z lapka. Wczoraj pokazałem z Windows 7 na Chrome z kompa i @Kinga  obiecała, że temu się przyjrzy. Ale skoro Jej nie będzie, to może wyjaśnicie mi ten "układ" z Zatrzymanych chwil...to przecież cząstka forum.