Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacje Orange Telefonu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

Aplikacje Orange Telefonu

Witam nie mogę zainstalować aplikację Orange Telefonu. 

 

I mam telefon Huawei mate 10 lite 

 

Z góry dziękuję za odpowiedziScreenshot_20191106-185903.jpg

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacje Orange Telefonu

Sprawdzałem wersje Androida Twojego telefonu. Masz 8.0, a aplikacja potrzebuje minimum 6.0. Coś w takim razie nie chce współpracować z Twoim telefonem.

Napisał bym e-maila: support@orangetelephone.zendesk.com w sprawie aplikacji podając również model telefonu. Może nie przetestowana została ta aplikacja pod kątem Twojego telefonu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacje Orange Telefonu

W aplikacji jest napis: "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją", więc nie będzie się dało zainstalować tej aplikacji na Twoim telefonie.

 

Czy Twój smartfon był zakupiony w Orange?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

Aplikacje Orange Telefonu

Tak było zakupiony z Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacje Orange Telefonu

Na niektóre telefony jest blokada z poziomu google play. Czemu? Nie wiem. Wypadałoby skontaktować się z developerem. Ale aplikację robi francuskie Orange - więc może być trudno.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacje Orange Telefonu

Sprawdzałem wersje Androida Twojego telefonu. Masz 8.0, a aplikacja potrzebuje minimum 6.0. Coś w takim razie nie chce współpracować z Twoim telefonem.

Napisał bym e-maila: support@orangetelephone.zendesk.com w sprawie aplikacji podając również model telefonu. Może nie przetestowana została ta aplikacja pod kątem Twojego telefonu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacje Orange Telefonu

To dla tego piszą w opiniach pod aplikacją, że niby Polska, ale wszystko jest po angielsku. Nie będę więc jej testował, ze względu też na to, że zastępuje w smartfonie standardową aplikację do dzwonienia. Szkoda mi skopać smartfona. Wszystko trzeba robić z głową. Dzięki @piotr-t1991 za taki temat. Znowu czegoś można się dowiedzieć, mimo, że z początku aplikacja też mi się podobała.

 

Więcej info o aplikacji: https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Inna-oferta/Aplikacja-Orange-Telefon-ochrona-przed-niechcianym...

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

Aplikacje Orange Telefonu

bardzo dziękuje za pomoc i odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Piotr


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Aplikacje Orange Telefonu

Tutaj jest cała czarna lista telefonów. Ciekawe. Ale Twojego na niej nie ma.

https://orange-telephone.com/help/Android/question/is-my-device-compatible-with-the-orange-phone-app...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacje Orange Telefonu

Wygląda mi, że lista telefonów była tworzona jeszcze przed datą premiery Huawei mate 10 lite i od tamtej pory nie była zaktualizowana. Daty utworzenia listy też nie ma na stronie. Na liście są kolejne modele telefonów Huawei, wiec pewnie i kolejny model, czyli mate 10 lite też może się na nią załapać, jak by była aktualizacja. To tylko domysły z informacji wyszukanych w necie.