Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Środy z Orange vod problem z zakupem po zalogowaniu

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Środy z Orange vod problem z zakupem po zalogowaniu

Witam.

Na początku zaznaczę że byłem klientem Orange na kartę ale mój numer stracił ważność i został zablokowany.

Próbując obejrzeć film z zakładki Środy z Orange vod udało mi się to dwa tygodnie temu.

Obejrzałem wtedy film po zalogowaniu się na e-mail.


W ubiegłym tygodniu już mi się to nie udało i podobnie jest dzisiaj (pomimo iż jestem zalogowany).

Po wciśnięciu przycisku "Wypożycz film", zostaje przekierowany do strony z możliwością zakupu oferty Orange.

 

Po wyborze filmu za 1zl i zalogowaniu się na Orange.pl wyświetla mi się informacja że film jest dostępny dla klientów Orange, a gdy klikam - link przekierowuje mnie do strony gdzie mogę wybrać ofertę.


Czy mam rozumieć że film będę mógł obejrzeć dopiero jak stane się klientem Orange i przez rejestracji na numer telefonu Orange (nie będąc klientem) nie będę mógł oglądać filmów?

 

Czy jest szansa że ktoś potwierdzi mi że korzystać z filmów za 1zl na Środy z Orange vod będę mógł dopiero gdy zostanę klientem Orange lub co robię nie tak że nie mogę skorzystać z filmów za 1zl.?


Z góry dziękuję serdecznie.

Krzysiek

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Środy z Orange vod problem z zakupem po zalogowaniu

Środy z Orange VOD są tylko dla klientów. Kup nowy starter i go zarejestruj i będziesz mógł korzystać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Środy z Orange vod problem z zakupem po zalogowaniu

@Kj_dikembe Według regulaminu usług VOD, jest ona dla klientów abonentów usług TV Orange. Jedno ze zdań regulaminu: "Infolinia wsparcia technicznego – Komórka organizacyjna umożliwiająca Klientom, poprzez kontakt telefoniczny z numerem 801 505 505."   Podobny numer jest w regulaminie usługi Telewizja Tu i Tam.  W tej drugiej usłudze, dla klientów usług stacjonarnych Orange potrzebny też jest ID. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Środy z Orange vod problem z zakupem po zalogowaniu

Środy z Orange VOD są tylko dla klientów. Kup nowy starter i go zarejestruj i będziesz mógł korzystać.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Środy z Orange vod problem z zakupem po zalogowaniu

@Kj_dikembe Oznacz proszę najbardziej pomocna odpowiedź, jako rozwiązanie, to pomoże innym użytkownikom.