Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

xbox 360 live problem z funbox 3.0

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Czyli pomógł tutaj również reset FB 3.0 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Problem pozostał mianowicie raz dziennie funbox się przywiesza po chwili znowu działa ale trzeba go ponownie zresetować do ustawień fabrycznych żeby połączył się z Xboxem.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Witam ponownie, niestety tym razem po przywróceniu ustawień fabrycznych Xbox się nie połączył live. Brakuje mi już do tego siły i chęci dodaj tylko że u 2 znajomych działa bez problemu więc na 100% wina leży po stronie modemu.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Może po prostu z tym konkretnym egzemplarzem jest coś nie tak (?) Emotikon: sfrustrowany


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

U mnie też chyba nie do końca jest wszystko w porządku.

Na wstępie zapomniałem zaznaczyć, że ogólne doświadczenie z konsolami u mnie jest praktycznie zerowe. Z X360 w domu korzysta tylko córka i to w sumie dla niej jest ta cała walka.
U mnie w sobotę też działy się dziwne rzeczy z tą usługą live. Podczas gdy grała zauważyłem, że kilka razy wyskakiwał komunikat, że nastąpiło rozłączenie z windows live i po kilku, może kilkunastu sekundach ponownie ponownie się łączyło (za każdym razem stosowny komunikat na ekranie). Niestety nie mam tyle czasu, żeby siąść do konsoli i grać przez dłuższy czas więc nie jestem w stanie dokładniej opisać problemu. Dogadałem się z córką, że pożyczę konsolę znajomym na dwa tygodnie (tydzień popracuje na kablówce od Multimediów i tydzień na radiowym internecie na osiedlu domków jednorodzinnych). Zobaczymy jak tam się będzie sprawowała. Jeżeli znajomi nie zgłoszą żadnych problemów to będzie wiadomo gdzie zacząć szukać przyczyny.  


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

No właśnie ja już w tym momencie też zaczynam winić jedynie mój egzemplarz funboxa bo to dziwne że raz dzialal nagle bo przywróceniu ustawień fabrycznych już nie chce. Trzeba się odezwać do operatora.

 

Dodam jeszcze tylko że połączenie wifi lubi się rozłączać samoczynnie po czym działa znowu poprawnie.


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Cześć,

 

analizujemy problem cały czas, bo testy nic nie wykazały. Około połowy kwietnia planowany jest test FUT.

 

Jeżeli ktoś jest chętny do udziału, ma Funbox 3 i Xbox 360, proszę o przesłanie na priv MAC adresu Funbox 3.

 

Oczywiście pewna doza wyrozumiałości w trakcie testu jest wymagana.

 

Zainteresowanych proszę o MAC'ki na priv.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

U mnie ten sam problem FB 3.0 - Xbox 360S - szukam rozwiązań, czytam fora, zmieniam ustawienia i póki co nic. Właśnie przywróciłem ustawienia fabryczne, zobaczę czy to coś dało i dam znać.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

3 x przywracałem ustawienia fabryczne - bez rezultatu. Xbox nie może połączyć się z usługą Xbox Live, sprawdziłem połączenie przez komórkę bez problemu. Czekam na jakieś nowe pomysły ...


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Ja zachęcam do dołączenia do testów, o których wspominałem, ponieważ na testach jak wspominałem nic nam nie wyszło, dlatego zachęcam do dołączenia.