Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wysoki pingiem LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

wysoki pingiem LTE

Witam! Z góry mówię, że czytałem nie jeden temat na ten "temat" ...

Lecz wszystkie były dosyc przedawnione, a mi chodzi o ten miesiąc, może dwa...

Zawsze miałem słaby ping, lecz przynajmniej po 21 dało się pograć, teraz już od 18 pojawia się po 500 pingu + Co uniemożliwia grę, naprawia się on czasami po 22:30 gdzieś, lecz to późno troszkę... Od zawsze ping w godzinach 19-20:30 był słaby, nwm czemu, lecz teraz jest od 18 do 22... Da się to jakoś naprawić, ma ktoś tak również? 

! Nie raz dzwonione było do obsługi, lecz niczego konkretnego sie niedzowiedziałem więc spytam tutaj..

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wysoki pingiem LTE

To zrób zgłoszenie na http://zasieg.orange.pl - tam zwykle konkretne info jest.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wysoki pingiem LTE

A poza rozmowami z doradcami na infolinii, było kierowane zgłoszenie dalej? jaka była odpowiedź, jeśli tak?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

wysoki pingiem LTE

W pierwszej rozmowie tak naprawde nic, dopiero po dniu dowiedziałem, sie o "uszkodzonym" odbiorniku czy coś, i mieli go robić... Tylko ta naprawa już dosyć długo trwa, miała trwać 4 dni a trwa 1/2tygodnie ;/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wysoki pingiem LTE

To zrób zgłoszenie na http://zasieg.orange.pl - tam zwykle konkretne info jest.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

wysoki pingiem LTE

@iFniTy

czy zawarte w tym temacie odpowiedzi okazały się pomocne? Jeśli tak - oznacz którąś z nich 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.