Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wysoki ping

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

wysoki ping

@Anonim okay, dziękuję. Jak nic się nie ustabilizuje to tam zadzwonię. Bo rozumiem, że u Ciebie teraz wszystko działa jak powinno?

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping


kamilkeys napisał(-a):

@burebusek okay, dziękuję. Jak nic się nie ustabilizuje to tam zadzwonię. Bo rozumiem, że u Ciebie teraz wszystko działa jak powinno?


@kamilkeys, śmiga, jak talala Emotikon: Bardzo szczęśliwy No i już po pierwszej wizycie techników, nie wchodzili potem swobodnie w FunBoxa z racji ustanowienia hasła do modemu Emotikon: Bardzo szczęśliwy Człowiek całe życie się uczy...Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

Bez tytułu.png

145590649.png

 

 Tyle pingu z takich parametrów czyli wartość minimalna, mniej nie będzie.

Trzeba byłoby przyciąć prędkość, żeby ping zmniejszyć.

7+8=15 i jeszcze dochodzi 6-7 czyli 21-22


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

wysoki ping

Czyli już się nic z tym nie zrobi? 
Prędkość jest ok, ale mi chodzi najbardziej o ping, który jest taki ważny podczas gry w CsGo. Na polskich serwerach najnizszy miałem 70.... To trochę dziwne.

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

Coś kosztem czegoś u mnie niema większego opóźnienia 8 i 8 na obrazku jest 7 i 8 czasami 6 i 8 z tym, że strona upload jest na sztywno jest zawsze 8.

Automat tak dobiera parametry jak ma być prędkość to kosztem pingu.

 

1.png

 

celowo przeciążyłem dla pokazania skutków ping do onet.pl.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

wysoki ping

Czyli co musze zrobić, żeby go jakoś ustabilizować? pijng onet.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

wysoki ping

Sprawdziłem dokładnie, że mieszkam 1200m od centrali, czy to za dużo na Vdsl? Czy beda mnie mogli podlaczyc na vdsl?

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

Tłumienie na linii to nie przekłada się na odległość 1200m. tylko na pewno drugie tyle. Nic się nie zrobi, żeby ustabilizować tylko technicy mogą to zmienić, trochę skorygować.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

wysoki ping

Poproś o restart dlm albo o ustawienie jak najnizszego interleaver depth (inaczej przeplot, czyli opóźnienia ustawioane by wyeliminować błędy), wytłumacz im, że opóźnienia są dla Ciebie ważne, może się uda. Musisz tylko trafić na kumatego konsultanta o co nie jest łatwo. Na adsl można śmiało wyciągnąć ok. 15-16ms do pierwszego hopa, u ciebie jest to prawie dwa razy wiecej, jak nie dwa razy więcej, więc tu zadziałał dlm, bo linia sypała błędami przy tej synchronizacji. Ustawienie mniejszego przeplotu, może się wiązać z niższą synchronizacją, ale to coś za coś jak nie ma się za dobrej linii a ty takiej nie masz.

 

Na vdsla nie masz co liczyć, bo jak na 1200m jak piszesz strasznie słabo to u ciebie wygląda, tak jakby w kablach było to dwa razy więcej metrów albo po prostu jakaś niemodernizowana, słabej jakości i/lub zapchana klientami centralka.

 

Ogólnie to konsultanci co chwile tam się zmieniają, nie zdążą się douczyć i nie będą wiedzieli co ty do nich mówisz i będą się wykręcać, że się nie da. Ty musisz stawa na swoim i wywalczyć, by ten parametr interleaver depth ustawili ci jak najniżej a synchro niech się do tego dostosuje, by snr nie spadło za nisko i by nie rozłączało.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

wysoki ping

@-brtk- Właśnie skończyłem rozmowę z konsultantem, poprosiłem go o to co mi napisałeś, coś tam niby zresetował i zapytał się czy to pomogło, nie pomogło... Jutro ma przyjść technik i to sprawdzić.