Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana NAT

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana NAT

Oki, super że działa. Jeśli doradca Cię źle zrozumiał, poproś o wyjątkowo skorygowanie opłaty (bo teraz jeśli w trakcie cyklu zmienisz, to zapłacisz zazwyczaj na kolejnej fakturze za obie usługi). Nie dam gwarancji, że anulują opłatę - ale spróbować można.

 

edit: a przy zmienionym na vpn.static.pl nadal masz te info? nie możesz grać? jaka to gra?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 10
  • 1

Zmiana NAT

Niestety ale w dalszym ciągu wyskakuje ta informacja, gra to Destiny 2


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana NAT

To mam propozycję. Uruchom ponownie router i urządzenie (PC/konsola/inne) gdzie masz te info.

Po restarcie routera sprawdź czy nie znikł zapisany profil i vpn jest domyślnie.

 

Ew. w statusie połączenia powinno być wybrane jako aktywny profil ten od vpn.

 

2017.11.03_23h05m53s_001.png


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 10
  • 1

Zmiana NAT

Wszystko jest tak jak powinno być, ale informacja dalej nie znika.

 

Zauważyłem pewną rzecz w opcjach gry 

dest.pngUstawienia pokazują mi NAT, ale także ten uPnP, i z tego co zauważyłem resetując grę, zewnętrzny port zmienia się z każdym włączeniem natomiast wewnętrzny pozostaje taki sam. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana NAT

Niestety ten router ma dosyć ograniczony panel.

Mam jeszcze kilka propozycji do sprawdzenia (jak nie ma poprawy zmień jak było wcześniej):
1) po rozłączeniu połączenia wybierz w opcjach by router łączył się tylko po 3G
2) w urządzeniu wpisz ręcznie dnsy np googlowe 8.8.8.8, zapasowy 8.8.4.4

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 10
  • 1

Zmiana NAT

A więc tak, po tych zmianach poleconych przez ciebie nic się nie zmieniło. Ale w padłem na inny pomysł, ponieważ kiedyś dostałem/kupiłem (nie pamiętam 🙂 ) router przenośny Huawei. Wklepałem to samo tam, poszperałem troszeczkę po googlu i otworzyłem jakieś tam porty (support gry mi je podał) i po włączeniu gry, ku mojemu zaskoczeniu:sda.png

Skoro na ten moment wszystko śmiga to nie będę ruszał. Wrócę jeszcze to Airboxa i spróbuję to ustawić jakoś w wolnym czasie. W każdym razie, i tak dziękuję za pomoc a przede wszystkim zaangażowanie 😉

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Zmiana NAT

@Kacpikol

widzę, że ostatecznie na innym routerze to zaczęło hulać Szczęśliwy robot... Rozważ czy któraś z odpowiedzi zawartych w tym temacie nie zasłużyła jednak na oznaczenie 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.