Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysokie pingi csgo


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Wysokie pingi csgo

Tylko, że jeżeli jego centralka jest przepełniona, to niech Orange coś z tym zrobi, bo na 1000 pingu nie da się grać i nie jest to normalne w technologii xDSL, gdy Orange nie stosuje się do standardów i podpina więcej osób niż na to pozwala i później są przeciążenia. Inna opcja, chyba, że według Orange takie przepełnienie jest standardem, to przepraszam 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10881
  • 150

Wysokie pingi csgo

@qbeenio545

jak u Ciebie sytuacja wygląda teraz? (Zakładam, że jesteś już po zapowiadanej wymianie urządzenia).


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Wysokie pingi csgo

Szczerze,modem nowy a dalej to samo. Tak naprawde granie matchmakingow bylo tylko 4fun ze znajomymi. Na faceicie,niemieckich,holenderskich czy francuskich serwerach ping jest normalny i utraty pakietow mam rzadko. Na MM problem mam dalej ale nie zamierzam juz sie bawic w szukanie problemu,wazne ze na faceitach/esea ping jest stabilny . Utraty pakietow jesli wystepuja ,wydaje mi sie ze winna wtedy jest niska przepustowosc lacza ze wzgledu na moja lokalizacje i odleglosc linii. Szczerze,mialem ostatnio przyjemnosc grac u znajomego na swiatlowodzie.Bajka,ale jak narazie u mnie w miescie to tylko marzenia! Pozdrawiam!


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10881
  • 150

Wysokie pingi csgo

OK 🙂
Dzięki, że podzieliłeś się z nami tym info... Jeśli uznasz, że któryś z postów okazał się dla Ciebie na tyle pomocny, by go wyróżnić - to zachęcam do jego oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.