Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoki ping


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Wysoki ping

@AnonimNo tak zapomniałem, że jest 50 tyś klientów BSA. W każdym razie usługa prężnie się rozwija, baza naszych klientów rośnie. Jak widać były zbierane informacje w wątku - Gaming połączenia z serwerami. Sam jestem ciekaw efektów.

Mi tam się dobrze w CS'a pyka. Prosem nie jestem. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping

Mi tam się we wszystko gra dobrze, chociaż faktycznie w porównaniu z konkurencją to Orange zostało trochę z tyłu, dlaczego - nie trzeba mówić. Jest dużo lepiej niż kiedyś, ale.... 😉 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Wysoki ping

@John17 Pozwól, że opowiem o swoim Internecie krótko, jeżeli chodzi o gry. A gram od dawna, również w CSGO, a wcześniej w CS 1.6. Otóż. Moim pierwszym Internetem była Neostrada TP z prędkością 512kbs. Ping na tym Internecie miałem w okolicach 10 na polskim hostingu. Gdy standard się podniósł i miałem Internet 1mbs, ping podskoczył do 20-30. Nie przejmowałem się tym, jednak gdy zmieniłem Internet na 10mbs, ping na polskich serwerach miałem około 80. Masakra. Teraz jestem posiadaczem Orange Światłowód 1gbs. Mój ping na oficjalne serwery Valve na EU East to 7-15ms. Z kolei na serwery prywatnych hostingów prywatnych, na lokalizacji Warszawa (co prawda, do Warszawy mam 5km) mój ping to 3-7ms.Lanowo, co?. Więc wierz mi. Światłowód załatwi sprawę. A jak nie, zawsze masz 14 dni na odstąpienie od umowy 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Wysoki ping

@John17 dopóki Orange nie zepnie się bezpośrednio z Valve dla klientów FTTH w swoim ASie dla klientów zwykłych, którzy nie mają dostępu do TPIXa lub nie udostępnia tego połączenia dla zwykłych Kowalskich, to będziesz miał taki a nie inny ping do oficjalnych serwerów Valve w Polsce.

 

@sebaswiderski oby to nie było tylko puste zbieranie informacji i kolejne mydlenie oczu. Uwierz mi albo nie, gdyby Orange było w końcu konkurencyjne na rynku graczy ze swoim internetem pod względem pingu w kraju i za granicą, to wyszłoby to tylko Wam na plus.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Wysoki ping

@-brtk- Gram głównie w csgo. Ping mam ostatnio na poziomie 23 ms. Głównie MM.

 

ostatnio zapytałem Saja na czacie. Net ma z UPC ping w okolicach 43 ms.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Wysoki ping

Niedługo sam zobaczę u mnie jak działa Orange, bo zrobiłem sobie cesję z siostry, która zmieniła mieszkanie i nie ma możliwości FTTH tam. Więc do kwietnia 2023 będę miał Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Wysoki ping

Filip_PL_0-1642885668428.png

Zagrałem właśnie kilka meczów w cs:go i mogę potwierdzić, że pingi znacząco się poprawiły. Było 43-50ms, jest jak widać na screenie 😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Wysoki ping

Trzeba sprawdzić do jakiego serwera te trasy są, bo do Warszawy zapewne dalej lipa. Dlatego podczas meczu trzeba IP wyciągnąć, z którym łączy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Wysoki ping

Warszawa 27-30 ms


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Wysoki ping

Tu serwer Frankfurt:

9paSMiF

A tu Wiedeń, z tymi serwerami najczęściej łączy jak się gra samemu:

coTP88X

Warszawa dalej ma ponad 30ms bo leci za granicę i wraca do PL:

FIwKE5v