Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

Tak jak pisałem wyżej, podłączyłem tp-linka (dokładny model to TD-W8951ND) i po wpisaniu loginu i hasła do neostrady router nie może nawiązać połączenia z internetem. Nie wiem czy ja coś robię źle czy to jakaś może blokada ze strony Orange, żeby używać tylko ich autorskiego FunBoxa. A używam go bo ma nieco lepszy zasięg wi-fi od tego tp-linka. Na tp-linku w niektórych miejscach w domu nie było wi-fi i był mały problem, a na funboxie jest wszędzie.

Potem jeszcze go raz podłączę i spróbuję coś wykombinować. 

 

EDIT.

Podpiąłem ten router, coś źle wpisywałem przy konfiguracji i nie śmigało. Tutaj statystyki z tp-linka:

tplinkstat.png

Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

No jest jakaś różnica w działaniu internetu pomiędzy routerami? Jak podejrzewam to opóźnienie jest takie samo.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

Różnica żadna. Na speedtestach wyniki te same, w grach też ping taki jak był.

Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

Bez tytułu.png

 

Zielony wykres jest taki jak u mnie? Nie powinien być poszarpany, oczywiście wtedy jak tylko test jest obciążeniem.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

No nie do końca prosty.

speedtestoklaa.png

Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping w grach, neostrada "do 10 mb/s"

Bez tytułu1.png

 

Taka nierówność to nie problem z W-wy idzie równo. Jakby się zęby robiły z wykresu to byłby powód do zmartwień. Tylko ten ping jest większy, nie wiadomo jak się kształtuje strona wchodząca i strona wychodząca z wartością opóźnienia.