Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykryto Podwójny nat


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Wykryto Podwójny nat

Hej korzystam z konsoli Xbox series s i mam problem z nat . Wykryto u mnie podwójny nat przez co usługi sieciowe nie działają poprawnie mam router tp link archer 6000 widziałem podobne problemy z rozwiązaniem ale inni mają inny router i muszą to zmieniać w swojej aplikacji 

Proszę o pomoc

 

____________

* W temacie doprecyzowałem kategorię - Wiktor

5 ODPOW. 5

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1621
  • 8079
  • 63

Wykryto Podwójny nat

Podałeś za mało informacji o urządzeniach podłączonych do światłowodu. Opisz konfigurację urządzeń.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22114
  • 181

Wykryto Podwójny nat

@Wiktor10 

Podwójny NAT to dwa rutery jeden za drugim, oba z adresem prywatnym. Jeden to Archer, a jaki masz drugi?

Jeśli chcesz uzyskać użyteczne porady, to opłaca się podać jak najwięcej danych o swojej konfiguracji.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12978
  • 53283
  • 619

Wykryto Podwójny nat

@Wiktor10  skoro podwójny NAT, to znaczy, że za FB masz podłączonego tego TP linka.

Jaka to usługa? Po miedzi czy po światłowodzie, jaki modem od Orange i jeśli to FTTH, to czy masz ONT zewnętrzny? 

Używasz TV od Orange i VoIP? 

Bez takich danych to wróżenie z fusów


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Wykryto Podwójny nat

Cześć @Wiktor10 

Zerknij do tego linka Komunikat „Wykryto podwójny NAT” w ustawieniach sieci https://support.xbox.com/pl-PL/help/hardware-network/connect-network/double-nat-detected

a także do tego linka Rozwiązywanie problemów z błędami translacji NAT i grami dla wielu graczy https://support.xbox.com/pl-PL/help/hardware-network/connect-network/xbox-one-nat-error 

Może te linki okażą  Ci się przydatne.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22114
  • 181

Wykryto Podwójny nat

@Wiktor10 

Oczywiście można studiować materiały podlinkowane powyżej, ale jeśli nie wiesz czym się różni brama od modemu i rutera to po prostu opisz swoją konfigurację własnymi słowami, coś podpowiemy po polsku.